ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ 28310 25464
Ωράριο λειτουργίας: Δευτέρα-Παρασκευή & Σάββατο 9:00-15:00
 
Αγορές χωρίς εγγραφή
 
   Δωρεάν αποστολή για αγορές
 άνω των 40€ μέχρι 10Kg
 

Φίλτρο καυσίμου Alco SP-966

Alco Filters
 
7.30
(με ΦΠΑ)
SP966
+
Φίλτρο καυσίμου Alco SP-966
 
 
ALCO Part Number: SP-966
 
Picture
 
General Information
Type: FUEL
Remarks: BOSCH 1 457 434 121, Peugeot 1906-60 Peugeot Boxer II, 2.0 HDi, 2.2HDi, 2.8HDi, M&H WK 842/2

Dimensions (size in mm)
Height: 155
Outer Dimensions 1: 85.5
Filter Thread: M16x1.5
 
 

Cross Reference for ALCO Filter: SP-966

 (Index)  (Manufacturer) Cross Reference
1 A.L. ALG-2051
2 AC XD67
3 AC XD77
4 ALFA ROMEO 106.00.06.03000
5 ALFA ROMEO 116.17.04.06000
6 ALFA ROMEO 116.76.04.06002
7 ALFA ROMEO 116.76.04.69600
8 ALFA ROMEO 116.76.04.69601
9 ALFA ROMEO 116.76.04.69602
10 ALFA ROMEO 60507208
11 ALFA ROMEO 60809158
12 ALFA ROMEO 71736113
13 BALDWIN BF5587-D
14 BALDWIN BF587
15 BOSCH 1457434061
16 BOSCH 1457434075
17 BOSCH 1457434083
18 BOSCH 1457434092
19 BOSCH 1457434093
20 BOSCH 1457434094
21 BOSCH 1457434099
22 BOSCH 1457434101
23 BOSCH 1457434105
24 BOSCH 1457434106
25 BOSCH 1457434107
26 BOSCH 1457434110
27 BOSCH 1457434113
28 BOSCH 1457434119
29 BOSCH 1457434121
30 BOSCH 1457434150
31 BOSCH 1457434164
32 C.A.V. 496
33 C.A.V. 7111/496
34 C.A.V. 7176/496A
35 CASE J-843760
36 CHAMPION L111
37 COMLINE EFF007
38 COOPERS AZF090
39 CROSLAND 303
40 CROSLAND 5006
41 DONALDSON P55-0587
42 DONALDSON P55-0588
43 FIAAM FP4935A
44 FIAAM FP5422
45 FIAT 5951661
46 FIAT 9936891
47 FIAT 9941058
48 FIAT-IVECO-ALLIS 01902138
49 FIAT-IVECO-ALLIS 01909137
50 FIAT-IVECO-ALLIS 01909142
51 FIAT-IVECO-ALLIS 01930010
52 FIAT-IVECO-ALLIS 02133558
53 FIAT-IVECO-ALLIS 02133943
54 FIAT-IVECO-ALLIS 04764725
55 FIAT-IVECO-ALLIS 04792138
56 FIAT-IVECO-ALLIS 1902138
57 FIAT-IVECO-ALLIS 1909142
58 FIAT-IVECO-ALLIS 1909957
59 FIAT-IVECO-ALLIS 1930010
60 FIAT-IVECO-ALLIS 4465121
61 FIAT-IVECO-ALLIS 4753103
62 FIAT-IVECO-ALLIS 4764725
63 FIAT-IVECO-ALLIS 4795601
64 FIAT-IVECO-ALLIS 4813127
65 FIAT-IVECO-ALLIS 4814454
66 FIAT-IVECO-ALLIS 5962400
67 FIAT-IVECO-ALLIS 5981936
68 FIAT-IVECO-ALLIS 8827287
69 FILTRON PP837
70 FLEETGUARD FF5135
71 FLEETGUARD FF5156
72 FORD 5008876
73 FORD 6135130
74 FORD 84AB-9150AA
75 FRAM P-3522
76 FRAM P3522A
77 FRAM P4183
78 FRAM P4587
79 FRAM P5498
80 FRAM P8043
81 FUCHS 00073663
82 GENERAL MOTORS 6439304
83 GENERAL MOTORS 6439305
84 GENERAL MOTORS 6439306
85 GENERAL MOTORS 813565
86 GENERAL MOTORS 93156288
87 GENERAL MOTORS 9975216
88 GIF GF282
89 GREEN FILTERS FG758
90 GUD Filters Z287
91 HANOMAG 113924107
92 HANOMAG 114924119
93 HANOMAG 114924144
94 HANOMAG 2862344111
95 HANOMAG 2862344M1
96 HANOMAG 2862362M1
97 HANOMAG 860114924119
98 HANOMAG 860114924144
99 HASTINGS FF-834
100 HENGST H70WK
101 HENGST H70WK02
102 IVECO 01907640
103 IVECO 1908556
104 K.H.D. 1174398
105 K.H.D. 1174483
106 KAISER AK14-D
107 KAISER AK14-DO
108 KNECHT KC17
109 KNECHT KC18
110 KNECHT KC23
111 KNECHT KC35
112 KNECHT KC38
113 KNECHT KC68
114 LANCIA 9947340
115 LEYLAND ADU9777
116 LIEBHER 7008776
117 LINDE 068127177
118 LUBER-FINER LFF3504
119 MAHLE KC38
120 MAN 51.12503.0004
121 MAN 51.12503.0005
122 MAN 51.12503.0009
123 MAN 51.12503.0010
124 MAN 51.12503.0012
125 MAN 7701030195
126 MAN 7701030546
127 MAN 81.12503.0060
128 MAN 81.12503.0075
129 MAN AEU2147L
130 MANITOU 109985
131 MANN FILTER WK724/3
132 MANN FILTER WK842/2
133 MANN FILTER WK842/8
134 MECAFILTER (LAUTRETTE) ELG5204
135 MECAFILTER (LAUTRETTE) ELG5214
136 MECAFILTER (LAUTRETTE) ELG5228
137 MOTAQUIP VFF105
138 MOTOCRAFT EFG48
139 MOTOCRAFT EFG57
140 MOTOCRAFT EFG9
141 OPEL 813024
142 OPEL 813564
143 OPEL 813565
144 OPEL 90016800
145 OPEL 90486908
146 PERKINS 26560608
147 PERKINS 26561118
148 PERKINS 36561118
149 PEUGEOT 1906-24
150 PEUGEOT 1906-60
151 PURFLUX CS197
152 PURFLUX CS197A
153 PURFLUX CS197B
154 PURFLUX CS412
155 PURFLUX CS412B
156 PURFLUX CS454
157 PURFLUX CS469
158 PUROLATOR F57248
159 PUROLATOR F57805
160 PUROLATOR F58247
161 PUROLATOR F60152
162 PUROLATOR PER152F
163 PUROLATOR PER248F
164 REISSE 48100002
165 RENAULT 7700854993
166 RENAULT (RVI) 7700700092
167 SAAB 343144
168 SAVARA SN327
169 SEAT 0004465121
170 SEAT 0009936891
171 SINFA 24327
172 SISU 836640251V
173 STEYR DAIMLER PUCH 407.08.0074
174 STEYR DAIMLER PUCH 407.08.0076
175 STEYR DAIMLER PUCH 615.00.08.0043
176 SURE SFF8422
177 T.J. TECALEMIT FF5331
178 T.J. TECALEMIT FF5332
179 TECNOCAR RN58
180 TECNOCAR RN58B
181 UFI 24.351.01
182 UFI 24.351.50
183 UFI 24.355.01
184 UFI 2435100
185 UNIPART GFE5297
186 VOLVO 1257200
187 VOLVO 1257201
188 VOLVO 1257201-2
189 VOLVO 1326899
190 VOLVO 234464-5
191 VOLVO 243464-5
192 VOLVO 434061
193 VOLVO 838593
194 VOLVO 838593-2
195 VW (GROUP) 068127177
196 VW (GROUP) 068127177B
197 VW (GROUP) 068127177EC
198 VW (GROUP) 068127401
199 VW (GROUP) 12572012
200 VW (GROUP) 1457434094
201 WIPAC FD274
202 WIX 33472
203 WOODGATE WGF842
 
 

Applications for ALCO Filter: SP-966

 (Index)  (Manufacturer)  (Model)  (Motor)  (From - To Date)
1 ALFA ROMEO Alfa 33 (81-94) 1800TDiesel 11/1986 - 12/1989
2 ALFA ROMEO Alfa 33 (81-94) 1800TDiesel 1/1990 - 2/1995
3 ALFA ROMEO Alfa 6 (79-88) 2500 TurboDiesel, VM-HR588HT, 77 KW 7/1981 - 5/1986
4 ALFA ROMEO Alfa 75 (85-92) 2000TD 6/1985 - 4/1992
5 ALFA ROMEO Alfa 75 (85-92) 2400TD 5/1986 - 12/1991
6 ALFA ROMEO Alfa 90 (84-87) 2400 TurboDiesel, VM81A, 81 KW 10/1984 - 7/1987
7 ALFA ROMEO Alfa 145 (94-01) 1900 TD, AR 33601, 66 KW 10/1994 - 1/2001
8 ALFA ROMEO Alfa 146 (94-01) 1930TD 2/1995 - 9/2000
9 ALFA ROMEO Alfa 155 (92-97) 1930 TD 1/1993 - 2/1995
10 ALFA ROMEO Alfa 155 (92-97) 1930 TD 3/1995 - 9/1997
11 ALFA ROMEO Alfa 155 (92-97) 2500TD 1/1992 - 2/1995
12 ALFA ROMEO Alfa 164 (87-98) 2500i Turbodiesel 9/1987 - 8/1992
13 ALFA ROMEO Alfa 164 (87-98) 2500i Turbodiesel 9/1992 - 10/1998
14 ALFA ROMEO Alfetta 2000TD 1/1979 - 3/1983
15 ALFA ROMEO Alfetta 2400TD 1/1979 - 12/1984
16 ALFA ROMEO Giulietta (116) 77-85 2000TD 1/1979 - 12/1984
17 AUDI 100 2000D 51KW 10/1977 - 2/1979
18 AUDI 100 2000D 51KW 3/1979 - 7/1988
19 AUDI 100 2000TD 64-74KW 1/1983 - 12/1989
20 AUDI 100 2400TD 1/1991 - 5/1994
21 AUDI 80 1600D 40KW BOSCH 8/1980 - 8/1985
22 AUDI 80 1600TD 51KW 2/1981 - 8/1985
23 AUDI 90 1600TD 51KW 3/1985 - 12/1985
24 BEDFORD Astra 1600D 1/1982 -
25 BEDFORD Astramax 1600D 1/1985 -
26 BEDFORD CF Range 2300D 1/1980 - 12/1986
27 BMW 3 Series (E30) (81-94) 2400Diesel 9/1985 - 10/1988
28 CITROEN Jumper I / Relay (94-02) 1900D BOSCH 2/1994 - 3/2002
29 CITROEN Jumper I / Relay (94-02) 1900TD BOSCH 2/1994 - 3/2002
30 CITROEN Jumper I / Relay (94-02) 2500D BOSCH 2/1994 - 3/2002
31 CITROEN Jumper I / Relay (94-02) 2500D Sofim Motor 2/1994 - 3/2002
32 CITROEN Jumper I / Relay (94-02) 2500TD BOSCH 2/1994 - 3/2002
33 CITROEN Jumper I / Relay (94-02) 2500TD Sofim Motor 2/1994 - 3/2002
34 CITROEN Jumper I / Relay (94-02) 2500TDI 2/1997 - 3/2002
35 DACIA (RENAULT) Duster I 84-93 1600D BOSCH 1/1984 - 9/1993
36 DAIHATSU Hijet 1200D 19KW 2/1996 - 4/1998
37 FIAT 127 (71-86) 1300D 2/1979 - 8/1984
38 FIAT Argenta (78-87) 2500TD BOSCH 7/1982 - 12/1985
39 FIAT Brava (95-01) 1930D 48KW 10/1994 - 12/2001
40 FIAT Brava (95-01) 1930JTD 77KW 3/1998 - 3/1999
41 FIAT Brava (95-01) 1930JTD 77KW 4/1998 - 12/2001
42 FIAT Brava (95-01) 1930TDS 55KW 3/1996 - 3/1999
43 FIAT Brava (95-01) 1930TDS 73KW 3/1996 - 3/1999
44 FIAT Bravo I (95-01) 1900D, 48 KW 10/1995 - 12/2001
45 FIAT Bravo I (95-01) 1900JTD, 77 KW 4/1999 - 12/2000
46 FIAT Bravo I (95-01) 1900TD 75S, 182A8.000, 55 KW 3/1996 - 2/1998
47 FIAT Citivan (84-88) 1700D 11/1986 - 9/1988
48 FIAT Citivan (84-88) 1700D 10/1984 - 12/1988
49 FIAT Croma (85-96) 1930TD 1/1988 - 1/1991
50 FIAT Croma (85-96) 1930TD 1/1988 - 1/1991
51 FIAT Croma (85-96) 2000TD 2/1991 - 1/1992
52 FIAT Croma (85-96) 2000TD 2/1991 - 1/1992
53 FIAT Croma (85-96) 2500D 1/1986 - 1/1992
54 FIAT Croma (85-96) 2500D 1/1986 - 1/1992
55 FIAT Croma (85-96) 2500TD 1/1986 - 1/1992
56 FIAT Croma (85-96) 2500TD 1/1986 - 1/1992
57 FIAT Ducato I (81-94) 1930D 1/1987 - 8/1989
58 FIAT Ducato I (81-94) 1930D 8/1989 - 3/1994
59 FIAT Ducato I (81-94) 1930TD 1/1987 - 3/1994
60 FIAT Ducato I (81-94) 2500D (CRD) 10/1985 - 3/1994
61 FIAT Ducato I (81-94) 2500D (Sofim) 9/1985 - 3/1994
62 FIAT Ducato I (81-94) 2500TD 9/1985 - 3/1994
63 FIAT Ducato II (94-02) 1930D 4/1994 - 3/2002
64 FIAT Ducato II (94-02) 1930TD 59KW/60KW 4/1994 - 3/2002
65 FIAT Ducato II (94-02) 1930TD 66KW 3/1998 - 3/2002
66 FIAT Ducato II (94-02) 1930TDI 66KW 9/1997 - 3/2002
67 FIAT Ducato II (94-02) 2500D 62KW 4/1994 - 3/2002
68 FIAT Ducato II (94-02) 2500TDI 80/85KW 4/1994 - 3/2002
69 FIAT Ducato II (94-02) 2800D 64KW (8140.47) 1/1998 - 3/2002
70 FIAT Ducato II (94-02) 2800id TD, 64 KW 2/1998 - 3/2002
71 FIAT Ducato II (94-02) 2800idTD 87KW 4/1998 - 3/2002
72 FIAT Ducato II (94-02) 2800TDI 90KW (8140.43) 1/1998 - 3/2002
73 FIAT Duna (87-91) 1700D 1/1987 - 9/1988
74 FIAT Duna (87-91) 1700D 10/1988 - 9/1989
75 FIAT Duna (87-91) 1700D 10/1989 - 12/1991
76 FIAT Fiorino I (76-08) 1300D 3/1982 - 8/1989
77 FIAT Fiorino I (76-08) 1300D 9/1989 - 12/1997
78 FIAT Fiorino I (76-08) 1697D mit Servolenkung 10/1988 - 8/1989
79 FIAT Fiorino I (76-08) 1697D mit Servolenkung 9/1989 - 12/1993
80 FIAT Fiorino I (76-08) 1697D ohne Servolenkung 1/1988 - 9/1988
81 FIAT Fiorino I (76-08) 1697D ohne Servolenkung 10/1988 - 8/1989
82 FIAT Fiorino I (76-08) 1697D ohne Servolenkung 9/1989 - 8/1993
83 FIAT Fiorino I (76-08) 1700D 46KW 1/1997 - 5/2001
84 FIAT Fiorino I (76-08) 1700TD 46KW 12/1997 - 5/2000
85 FIAT Marea (96-) 1900 TD 75, 55 KW 9/1996 -
86 FIAT Marea (96-) 2400 JTD 125, 91 KW 9/1996 - 5/1999
87 FIAT Marengo (86-92) 1930D 9/1988 - 12/1991
88 FIAT Marengo (86-92) 1930D 3/1990 - 12/1992
89 FIAT Palio (96-) 1700 TD, 51 KW 4/1996 - 7/1998
90 FIAT Palio (96-) 1700 TD, 51 KW 8/1998 - 5/1999
91 FIAT Palio (96-) 1700 TD, 51 KW 6/1999 - 8/1999
92 FIAT Palio (96-) 1700 TD, 51 KW 9/1999 -
93 FIAT Panda I (81-04) 1300D 1/1986 - 12/1992
94 FIAT Panda I (81-04) 1700D 11/1986 - 9/1988
95 FIAT Panda I (81-04) 1700D 10/1988 - 6/1992
96 FIAT Punto I (93-00) 1700D 42/46KW 8/1993 - 9/1998
97 FIAT Punto I (93-00) 1700TD 51/52KW 11/1993 - 4/1996
98 FIAT Regata (83-91) 1697D BOSCH 1/1983 - 9/1988
99 FIAT Regata (83-91) 1697D BOSCH 10/1988 - 6/1991
100 FIAT Regata (83-91) 1714D BOSCH 1/1983 - 7/1989
101 FIAT Regata (83-91) 1930D BOSCH 1/1984 - 9/1988
102 FIAT Regata (83-91) 1930D BOSCH 10/1988 - 6/1991
103 FIAT Regata (83-91) 1930TD 6/1986 - 10/1989
104 FIAT Ritmo (78-89) 1700D BOSCH 1/1979 - 5/1984
105 FIAT Ritmo (78-89) 1700D BOSCH 6/1984 - 12/1987
106 FIAT Ritmo (78-89) 1930TD BOSCH 6/1984 - 7/1989
107 FIAT Siena (96-) 1700 TD (PL), 51 KW 7/1997 - 7/1998
108 FIAT Siena (96-) 1700 TD (PL), 51 KW 8/1998 - 8/1999
109 FIAT Siena (96-) 1700 TD (PL), 51 KW 9/1999 -
110 FIAT Siena (96-) 1700 TD, 51 KW 4/1996 - 5/1999
111 FIAT Siena (96-) 1700 TD, 51 KW 6/1999 -
112 FIAT Strada (99-) 1700 TD, 176A3.000, 51 KW 6/1999 - 6/2002
113 FIAT Talento (85-94) 1900 Diesel, 149B1.000, 52 KW 2/1987 - 3/1994
114 FIAT Tempra (90-96) 1930D 3/1990 - 8/1996
115 FIAT Tempra (90-96) 1930D 3/1990 - 8/1996
116 FIAT Tempra (90-96) 1930TD 3/1990 - 8/1996
117 FIAT Tempra (90-96) 1930TD 3/1990 - 8/1996
118 FIAT Tipo (87-96) 1700D 2/1988 - 12/1992
119 FIAT Tipo (87-96) 1700D 2/1988 - 12/1992
120 FIAT Tipo (87-96) 1930D 59KW 5/1990 - 3/1993
121 FIAT Tipo (87-96) 1930D 59KW 5/1990 - 3/1993
122 FIAT Tipo (87-96) 1930TD 66KW 2/1988 - 10/1989
123 FIAT Tipo (87-96) 1930TD 66KW 10/1989 - 12/1992
124 FIAT Tipo (87-96) 1930TD 66KW 2/1988 - 10/1989
125 FIAT Tipo (87-96) 1930TD 66KW 10/1989 - 12/1992
126 FIAT Uno (83-96) 1300D 3/1982 - 9/1989
127 FIAT Uno (83-96) 1300D 10/1989 - 3/1992
128 FIAT Uno (83-96) 1400TD 1/1986 - 9/1989
129 FIAT Uno (83-96) 1400TD 10/1989 - 12/1993
130 FIAT Uno (83-96) 1700D 1/1986 - 9/1989
131 FIAT Uno (83-96) 1700D 10/1989 - 3/1994
132 FORD Escort III (80-89) 1600D BOSCH 9/1980 - 12/1988
133 FORD Fiesta II (82-89) 1600D BOSCH 3/1983 - 2/1989
134 FORD Orion (82-93) 1600D BOSCH 3/1983 - 12/1988
135 FORD Transit II (78-86) 2400D BOSCH some 11/1978 - 9/1985
136 IVECO 50-Series A55-14, (8060.05.246), 101KW 12/1988 - 12/1991
137 IVECO 60-Series 65-14, (8060.04.620/621), 99KW 9/1983 - 11/1985
138 IVECO 60-Series A60-9, (8040.05.200), 65KW 9/1988 - 12/1992
139 IVECO 70-Series 75-13W, (8060.05.270), 102KW 7/1987 - 12/1992
140 IVECO 70-Series 75-14PM, (8060.04.070), 99KW 1/1983 - 3/1986
141 IVECO 70-Series A70-14, (8060.05.246), 101KW 5/1988 - 6/1991
142 IVECO 70-Series A79-14, (8060.05.285), 101KW 7/1988 - 12/1992
143 IVECO 80-Series 80-16, (8060.24.670/671), 118KW 12/1982 - 12/1988
144 IVECO 80-Series 80-17W, 8060.25.670), 125KW 1/1986 -
145 IVECO 80-Series 80-17W, 8060.25.670), 125KW 1/1986 -
146 IVECO 90-Series 90-16PM, (8062.24.070), 118KW 6/1982 - 12/1988
147 IVECO 90-Series 90-17W, (8060.25.669/670), 125KW 1/1987 -
148 IVECO 90-Series 90-17W, (8060.25.669/670), 125KW 1/1987 -
149 IVECO 90-Series 95-14, (8060.04.669), 102KW 7/1983 - 10/1985
150 IVECO 90-Series 95-14, (Fiat-8060.04.), 96KW 1/1983 - 1/1985
151 IVECO 90-Series 95E18(FF), (8060.25), 130KW 1/1990 -
152 IVECO 90-Series A90-14, (8060.05.246), 101KW 5/1988 - 6/1991
153 IVECO Daily I (78-89) 35-10 Turbo, (8140.21.200), 76 KW 2/1985 - 8/1985
154 IVECO Daily I (78-89) 35-10 Turbo, (8140.21.200), 76 KW 9/1985 - 6/1989
155 IVECO Daily I (78-89) 40-10 Turbo, (8140.27S), 76 KW 2/1985 - 8/1985
156 IVECO Daily I (78-89) 40-10 Turbo, (8140.27S), 76 KW 9/1985 - 6/1989
157 IVECO Daily I (78-89) 45-10 Turbo, (8140.21.200), 76 KW 2/1985 - 8/1985
158 IVECO Daily I (78-89) 45-10 Turbo, (8140.21.200), 76 KW 9/1985 - 6/1989
159 IVECO Daily I (78-89) 49-10 Turbo, (8140.21.200), 77 KW 2/1985 - 8/1985
160 IVECO Daily I (78-89) 49-10 Turbo, (8140.21.200), 77 KW 9/1985 - 6/1989
161 IVECO Daily I (78-89) 49-10 Turbo, (8140.21.214), 77 KW 7/1988 - 5/1989
162 IVECO Daily II (89-96) 35-10 / 40-10 / 45-10 7/1989 - 4/1996
163 IVECO Daily II (89-96) 35-10 / 40-10 / 45-10 7/1989 - 4/1996
164 IVECO Daily II (89-96) 35-12 / 40-12 / 45-12 / 59-12 10/1990 - 4/1996
165 IVECO Daily II (89-96) 35-12 / 40-12 / 45-12 / 59-12 10/1990 - 4/1996
166 IVECO Daily II (89-96) 40-12 TURBO, 90 KW 10/1990 - 4/1996
167 IVECO Daily II (89-96) 45-12 TURBO, 90 KW 6/1990 - 4/1996
168 IVECO Daily II (89-96) 45-12 TURBO, 90 KW 6/1990 - 4/1996
169 IVECO Daily II (89-96) 49-10 TURBO, 77 KW 7/1989 - 4/1996
170 IVECO Daily II (89-96) 49-10 TURBO, 77 KW 7/1989 - 4/1996
171 IVECO Daily II (89-96) 49-12 TURBO, 77 KW 6/1990 - 4/1996
172 IVECO Daily II (89-96) 49-12 TURBO, 77 KW 6/1990 - 4/1996
173 IVECO Daily II (89-96) 59-12 TURBO, 90 KW 5/1991 - 4/1996
174 IVECO Daily II (89-96) 59-12 TURBO, 90 KW 5/1991 - 4/1996
175 IVECO Daily III (96-99) 30-8 5/1996 - 8/1999
176 IVECO Daily III (96-99) 35-10 Turbo 5/1996 - 8/1999
177 IVECO Daily III (96-99) 35-10 V Turbo 5/1996 - 8/1999
178 IVECO Daily III (96-99) 35-12 Turbo 5/1996 - 8/1999
179 IVECO Daily III (96-99) 35-8 5/1996 - 8/1999
180 IVECO Daily III (96-99) 40-10 Turbo 5/1996 - 8/1999
181 IVECO Daily III (96-99) 40-12 Turbo 5/1996 - 8/1999
182 IVECO Daily III (96-99) 45-12 Turbo 5/1996 - 8/1999
183 IVECO Daily III (96-99) 49-10 Turbo 5/1996 - 8/1999
184 IVECO Daily III (96-99) 49-12 Turbo 5/1996 - 8/1999
185 IVECO Daily III (96-99) 59-12 Turbo 5/1996 - 8/1999
186 IVECO Daily IV (99-06) 29-11 Turbo 8140.43.C, 77 KW 7/1999 - 6/2001
187 IVECO Daily IV (99-06) 29-13 Turbo 8140.43 SEDC, 92 KW 7/1999 - 6/2001
188 IVECO Daily IV (99-06) 29-9 8140.63, 62 KW 7/1999 - 6/2001
189 IVECO Daily IV (99-06) 35-11 Turbo 8140.43, 77 KW 7/1999 - 6/2001
190 IVECO Daily IV (99-06) 35-13 Turbo 8140.43S 92 KW 7/1999 - 6/2001
191 IVECO Daily IV (99-06) 35-9 Turbo, 8140.43, 66 KW 7/1999 - 6/2001
192 IVECO Daily IV (99-06) 35-9, 8140.63, 62 KW 7/1999 - 6/2001
193 IVECO Daily IV (99-06) 40-13 Turbo, 8140.43SEDC, 92 KW 7/1999 - 6/2001
194 IVECO Daily IV (99-06) 40-9, 8140.63, 62 KW 7/1999 - 6/2001
195 IVECO Daily IV (99-06) 45-11Turbo, 8140.43C, 77 KW 7/1999 - 6/2001
196 IVECO Daily IV (99-06) 45-13 Turbo, 8140.43 SEDC, 92 KW 7/1999 - 6/2001
197 IVECO Daily IV (99-06) 49-11 Turbo, 8140.43.C, 77 KW 7/1999 - 6/2001
198 IVECO Daily IV (99-06) 49-11 Turbo, 8140.43.C, 77 KW 7/2001 - 7/2006
199 IVECO Daily IV (99-06) 49-13 Turbo, 8140.43.C, 92 KW 7/1999 - 6/2001
200 IVECO Daily IV (99-06) 49-13 Turbo, 8140.43.C, 92 KW 7/1999 - 6/2001
201 IVECO Daily IV (99-06) 50-11 Turbo, 8140.43.C, 77 KW 11/1999 - 6/2001
202 IVECO Daily IV (99-06) 50-13 Turbo, 8140.43 SEDC, 92 KW 11/1999 - 6/2001
203 IVECO Daily IV (99-06) 59-13 Turbo, 8140.43.SEDC, 92 KW 7/1999 - 6/2001
204 IVECO Daily IV (99-06) 59-13 Turbo, 8140.43.SEDC, 92 KW 7/2001 - 7/2006
205 IVECO Daily IV (99-06) 60-15 Turbo, 8140.43N, 107 KW 9/2000 - 6/2001
206 IVECO Daily IV (99-06) 65-15 Turbo, 8140.43, 107 KW 9/2000 - 6/2001
207 IVECO EuroCargo I (100E-320E)(91-03) 100E15, (8060.25R.4200), 105 KW 1/1991 - 4/2001
208 IVECO EuroCargo I (100E-320E)(91-03) 100E18, (8060.25V.4000), 130 KW 1/1991 - 4/2001
209 IVECO EuroCargo I (100E-320E)(91-03) 100E21, (8060.45.4100), 152 KW 1/1991 - 4/2001
210 IVECO EuroCargo I (100E-320E)(91-03) 120E15, (8060.25R.4280), 105 KW 12/1991 - 4/2001
211 IVECO EuroCargo I (100E-320E)(91-03) 120E18, (8060.25V.4080), 130 KW 9/1991 - 4/2001
212 IVECO EuroCargo I (100E-320E)(91-03) 130E15, (8060.25R.4280), 105 KW 2/1992 - 4/2001
213 IVECO EuroCargo I (100E-320E)(91-03) 130E18, (8060.25V.4080TC), 130 KW 11/1991 - 4/2001
214 IVECO EuroCargo I (100E-320E)(91-03) 135E18, (8060.25V-TC-), 130 KW 1/1994 - 4/2001
215 IVECO EuroCargo I (100E-320E)(91-03) 150E15, (8060.25R.4280), 105 KW 12/1991 - 4/2001
216 IVECO EuroCargo I (100E-320E)(91-03) 150E18, (8060.25V.4080TC), 130 KW 9/1991 - 4/2001
217 IVECO EuroCargo I (100E-320E)(91-03) 170E18, (8060.25V-TC-), 130 KW 1/1994 - 5/2001
218 IVECO EuroCargo I (100E-320E)(91-03) 180E18 Super, (8060.25), 130 KW 1/1998 - 5/2001
219 IVECO EuroCargo I (100E-320E)(91-03) 180E21, (8060.45.4100TCA), 152 KW 4/1992 - 4/2001
220 IVECO EuroCargo I (100E-320E)(91-03) 180E27 Super, (8360.45), 196 KW 1/1998 - 5/2001
221 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 60E10, (8040.25B.4200), 75 KW 1/1991 - 4/2001
222 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 60E12, (8040.25X.4000TC), 85 KW 1/1991 - 4/2001
223 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 65E10, (8040.25B.4200), 75 KW 1/1991 - 4/2001
224 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 65E12, (8040.25X.400OTC), 85 KW 1/1991 - 4/2001
225 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 65E14, (8040.45.4000TCA), 100 KW 1/1991 - 4/2001
226 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 75E12, (8040.25X.4000TC), 85 KW 1/1991 - 4/2001
227 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 75E14, (8040.45.4000), 100 KW 1/1991 - 4/2001
228 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 75E15, (8060.25R.4200), 105 KW 1/1991 - 4/2001
229 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 80E14, (8040.45.4000), 100 KW 1/1996 - 4/2001
230 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 80E15, (8060.25R.4200), 105 KW 1/1991 - 4/2001
231 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 80E18, (8060.25V.4000), 130 KW 1/1991 - 4/2001
232 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 80E21, (8060.45.4100), 152 KW 1/1991 - 4/2001
233 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 95E15, (Fiat-8060.25), 105 KW 1/1991 - 4/2001
234 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 95E18, (8060.25), 130 KW 1/1991 - 9/2003
235 IVECO EuroCargo I (60E-95E) (91-03) 95E21, (Fiat-8060.45), 152 KW 1/1991 - 4/2001
236 IVECO EuroTech (92-02) 180E42, (8210.42L.400), 309 KW 4/1992 - 6/2002
237 IVECO M-Series (82-92) 175-17, (8060.25.600), 130 KW 9/1986 - 12/1992
238 IVECO M-Series (82-92) 95-14, (8060.04.669), 102 KW 7/1983 - 10/1985
239 IVECO MK-Series (82-01) 80-16, (8060.24.670/671), 118 KW 12/1982 - 12/1988
240 IVECO MK-Series (82-01) 90-13, (Fiat-8060.04), 96 KW 1/1983 - 1/1985
241 IVECO MK-Series (82-01) 90-14, (8060.05.246), 101 KW 5/1988 - 6/1991
242 IVECO MK-Series (82-01) 90-17W, (8060.25.669/670), 125 KW 1/1987 - 12/1991
243 IVECO Zeta+TurboZeta (80-92) 50-9(Zeta), (8040.05.230), 65 KW 1/1987 - 6/1991
244 IVECO Zeta+TurboZeta (80-92) 55-14(Zeta), (8060.05.246), 101 KW 12/1988 - 12/1991
245 IVECO Zeta+TurboZeta (80-92) 60-11(TurboZeta), (8040.25.230R), 74 KW 1/1987 - 5/1991
246 IVECO Zeta+TurboZeta (80-92) 65-12(TurboZeta), (8040.25.200), 85 KW 1/1987 - 12/1992
247 IVECO Zeta+TurboZeta (80-92) 65-14(Z), (8060.04.620/621), 99 KW 9/1983 - 11/1985
248 IVECO Zeta+TurboZeta (80-92) 65-9(Zeta), (8040.05.230), 65 KW 1/1987 - 12/1992
249 IVECO Zeta+TurboZeta (80-92) 75-13W(Zeta), (8060.05.270), 102 KW 7/1987 - 12/1992
250 IVECO Zeta+TurboZeta (80-92) 75-14PM(Z), (8060.04.070), 99 KW 1/1983 - 3/1986
251 IVECO Zeta+TurboZeta (80-92) 79-12(TurboZeta), (8040.25.220), 85 KW 1/1987 - 12/1992
252 JEEP CJ-Series (83-87) 2100TD BOSCH 123MM/H, 44 KW 1/1983 - 12/1987
253 LANCIA Dedra (89-99) 1900 Turbo DS, 835A4.046, 66 KW 4/1989 - 12/1992
254 LANCIA Dedra (89-99) 1900 Turbo DS, 835A4.046, 66 KW 4/1989 - 12/1992
255 LANCIA Delta I (831) (79-99) 1900 Turbo DS (831AB0), 831D1.000, 59 KW 10/1986 - 5/1993
256 LANCIA Delta I (831) (79-99) 1900 Turbo DS (831AB0), 831D1.000, 59 KW 6/1993 - 8/1994
257 LANCIA Delta II (836) (93-99) 1900 Turbo DS, 66 KW 9/1994 - 8/1999
258 LANCIA Kappa (94-01) 2400 TDS, 838A7.000, 91 KW 8/1994 - 5/1996
259 LANCIA Kappa (94-01) 2400 TDS, 838A7.000, 91 KW 6/1996 - 10/2001
260 LANCIA Prisma (82-92) 1930 D, 48 KW 4/1984 - 4/1986
261 LANCIA Prisma (82-92) 1930 TD, 59 KW 5/1986 -
262 LANCIA Thema (84-97) 2500 TD ST. W., 8144.91, 74 KW 3/1987 - 9/1990
263 LANCIA Thema (84-97) 2500 TD, 8144.91, 74 KW 11/1984 - 9/1988
264 LANCIA Thema (84-97) 2500 Turbo DS, 8144.97.2200, 85 KW 6/1988 - 5/1992
265 LANCIA Thema (84-97) 2500 Turbo DS, 8144.97.2500, 77 KW 5/1992 - 7/1994
266 LANCIA Thema (84-97) 2500 Turbo DS, 8144.97Y, 85 KW 9/1993 - 4/1992
267 LANDROVER Defender (90-) 2500 (90, 110), 12J, 51 KW 9/1990 - 9/1995
268 LANDROVER Defender (90-) 2500 TDi (90, 110, 130), 11L(200TDi), 80 KW 9/1990 - 9/1995
269 LANDROVER Defender (90-) 2500 TDi (90, 110, 130), 16/23L (300TDi), 83 KW 12/1994 - 12/1998
270 LANDROVER Discovery I (89-98) 2500 D, 12L, 83 KW 9/1989 - 10/1993
271 LANDROVER Discovery I (89-98) 2500 D, 12L, 83 KW 11/1993 - 10/1998
272 LANDROVER Discovery I (89-98) 2500 TDi, TD4, 90 KW 7/1994 - 10/1998
273 LANDROVER Range Rover I (70-94) 2400 D, VM81A, 78 KW 4/1986 - 12/1990
274 LANDROVER Range Rover I (70-94) 2400 TD, 89 KW 1/1988 - 11/1991
275 LANDROVER Range Rover I (70-94) 2400 TDi, 83 KW 1/1988 - 10/1994
276 LANDROVER Range Rover I (70-94) 2500 TD, 89 KW 1/1988 - 11/1991
277 LANDROVER Range Rover I (70-94) 2500 TDi, 83 KW 1/1988 - 10/1994
278 LANDROVER Range Rover II (94-02) 2500TD (LP), BMW, 100 KW 9/1996 - 4/2002
279 LANDROVER Range Rover II (94-02) 2500TD (LP), BMW, 100 KW 7/1994 - 8/1996
280 LANDROVER Range Rover II (94-02) 2500TDi, 14L, 83 KW 8/1994 - 4/2002
281 OPEL (VAUXHALL) Ascona B (75-81) 2000D, 43 KW 9/1975 - 8/1981
282 OPEL (VAUXHALL) Astra F (90-01) 1700D 42/44KW 10/1990 - 3/1998
283 OPEL (VAUXHALL) Astra F (90-01) 1700TD 50KW 9/1993 - 3/1998
284 OPEL (VAUXHALL) Astra F (90-01) 1700TD 60KW 2/1992 - 9/1994
285 OPEL (VAUXHALL) Astra F (90-01) 1700TD 60KW 10/1994 - 3/1998
286 OPEL (VAUXHALL) Blitz (30-81) 2100D BOSCH 9/1975 - 9/1978
287 OPEL (VAUXHALL) Blitz (30-81) 2300D BOSCH 1/1970 - 5/1981
288 OPEL (VAUXHALL) Carlton (78-94) 2300 D, 23D, 52 KW 5/1983 - 8/1986
289 OPEL (VAUXHALL) Carlton (78-94) 2300 D, 23YD, 54 KW 9/1986 - 3/1994
290 OPEL (VAUXHALL) Carlton (78-94) 2300 TD, 23YDT, 66 KW 10/1986 - 8/1988
291 OPEL (VAUXHALL) Cavalier (75-95) 1700 D Cat, 17DR, 44 KW 7/1992 - 11/1995
292 OPEL (VAUXHALL) Cavalier (75-95) 1700 D, 17D, 42 KW 9/1988 - 11/1995
293 OPEL (VAUXHALL) Cavalier (75-95) 1700 TD, TC4EE1, 60 KW
RENAULT / R30 (75-86) / 2100TD BOSCH (01/1975 - 03/1986)
VOLVO / 740 (83-92) / 2400TD, D24T, 80 KW (01/1984 - 07/1992)
VOLVO / 960 (90-96) / 2400TD, D24TIC, 85 KW (01/1991 - 12/1996)
VW (VOLKSWAGEN) / Caddy I (82-92) / 1600 Diesel, JK/ME, 40KW (08/1982 - 07/1992)
VW (VOLKSWAGEN) / Golf I (74-83) / 1600TD, CY, 51KW (03/1981 - 08/1982)
FIAT / Croma (85-96) / 2000TD (02/1991 - 01/1992)
IVECO / EuroCargo I (100E-320E)(91-03) / 180E21,(8060.45.4100TCA), 152KW(04/92-04/01)
FIAT / Palio (96-) / 1700 TD, 51 KW (04/1996 - 07/1998)
FIAT / Ducato I (81-94) / 2500TD (09/1985 - 03/1994)
FIAT / Ducato II (94-02) / 1930TDI 66KW (09/1997 - 03/2002)
FIAT / Bravo I (95-01) / 1900TD 75S,182A8.000, 55KW(03/1996 - 02/1998)
OPEL (VAUXHALL) / Astra F (90-01) / 1700TD 50KW (09/1993 - 03/1998)
OPEL (VAUXHALL) / Corsa Combo (94-00) / 1700D, 44 KW (07/1994 - 10/2000)
OPEL (VAUXHALL) / Carlton (78-94) / 2300 D, 23YD, 54 KW (09/1986 - 03/1994)
OPEL (VAUXHALL) / Carlton (78-94) / 2300 TD, 23YDT, 66 KW (10/1986 - 08/1988)
OPEL (VAUXHALL) / Cavalier (75-95) / 1700 D Cat, 17DR, 44 KW (07/1992 - 11/1995)
OPEL (VAUXHALL) / Nova (82-93) / 1500D, 15D (4EC1), 37 KW (09/1987 - 03/1993)
OPEL (VAUXHALL) / Royale (78-87) / 2300 TD, 23TD, 63 KW (11/1984 - 08/1987)
OPEL (VAUXHALL) / Frontera (92-) / 2500 TDI, 25TDI, 85 KW (09/1996 - 11/1998)
PEUGEOT / Boxer I (94-02) / 2800 HDi, 64 KW (01/1999 - 02/2002)
LANDROVER / Defender (90-) / 2500 TDi (90, 110, 130), 16/23L (300TDi), 83 KW (12/1994 - 12/1998)
LANDROVER / Discovery I (89-98) / 2500 D, 12L, 83 KW (11/1993 - 10/1998)
LANDROVER / Range Rover I (70-94) / 2400 TD, 89 KW (01/1988 - 11/1991)
LANDROVER / Range Rover I (70-94) / 2500 TD, 89 KW (01/1988 - 11/1991)
LANDROVER / Range Rover II (94-02) / 2500TD (LP), BMW, 100 KW (09/1996 - 04/2002)
OPEL (VAUXHALL) / Ascona B (75-81) / 2000D, 43 KW (09/1975 - 08/1981)
OPEL (VAUXHALL) / Astra F (90-01) / 1700TD 60KW (10/1994 - 03/1998)
OPEL (VAUXHALL) / Blitz (30-81) / 2300D BOSCH (01/1970 - 05/1981)
OPEL (VAUXHALL) / Corsa A (82-93) / 1500TD (06/1988 - 03/1993)
OPEL (VAUXHALL) / Corsa B (93-00) / 1500TD 49/50KW (04/1992 - 08/2000)
OPEL (VAUXHALL) / Rekord E (77-86) / 2300D, 23D 52, 52 KW (08/1977 - 09/1985)
OPEL (VAUXHALL) / Rekord E (77-86) / 2000D, 20D, 43 KW (08/1977 - 04/1984)
IVECO / Zeta+TurboZeta (80-92) / 79-12(TurboZeta),(8040.25.220),85KW(01/1987-12/1992)
FIAT / Fiorino I (76-08) / 1697D mit Servolenkung (10/1988 - 08/1989)
VW (VOLKSWAGEN) / Santana (81-84) / 1600 TD, CY, 51 KW (12/1981 - 12/1984)
OPEL (VAUXHALL) / Kadett E (84-94) / 1500TD (Isuzu), 53 KW (01/1989 - 10/1990)
OPEL (VAUXHALL) / Omega A (85-94) / 2300D, 23YD, 54 KW (10/1985 - 05/1994)
FIAT / Fiorino I (76-08) / 1697D ohne Servolenkung (10/1988 - 08/1989)
FIAT / Fiorino I (76-08) / 1700TD 46KW (12/1997 - 05/2000)
FIAT / Punto I (93-00) / 1700TD 51/52KW (11/1993 - 04/1996)
FIAT / Regata (83-91) / 1714D BOSCH (01/1983 - 07/1989)
VW (VOLKSWAGEN) / LT 31 (75-97) / 2400 TD, DV, 75 KW (12/1982 - 04/1986)
LANDROVER / Defender (90-) / 2500 (90, 110), 12J, 51 KW (09/1990 - 09/1995)
VW (VOLKSWAGEN) / Jetta II (83-91) / 1600D BOSCH, JP, 40 KW (01/1984 - 02/1984)
VW (VOLKSWAGEN) / LT 28 I (75-97) / 2400 TD (21,28), DV, 75 KW(12/1982 - 04/1986)
VW (VOLKSWAGEN) / Transporter T3 (79-92) / 1600TD, JX, 51KW BOSCH (02/1984 - 07/1986)
IVECO / Daily I (78-89) / 49-10 Turbo,(8140.21.200),77KW(02/85-08/85)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 60E10, (8040.25B.4200), 75KW(01/1991-04/2001)
IVECO / 60-Series / 65-14, (8060.04.620/621), 99KW (09/83-11/85)
IVECO / 70-Series / 75-14PM,(8060.04.070),99KW(01/1983 - 03/1986)
VW (VOLKSWAGEN) / Passat II (80-89) / 1600D, JK, 40KW BOSCH (08/1980 - 03/1988)
LANCIA / Dedra (89-99) / 1900 Turbo DS, 835A4.046, 66 KW (04/89-12/92)
LANCIA / Kappa (94-01) / 2400TDS,838A7.000,91KW(06/1996-10/2001)
VOLVO / 240-245 (74-93) / 2400D (D24), 60 KW (09/1978 - 09/1993)
ALFA ROMEO / Alfa 33 (81-94) / 1800TDiesel (01/1990 - 02/1995)
ALFA ROMEO / Alfa 90 (84-87) / 2400 TurboDiesel, VM81A, 81 KW (84 - 87)
ALFA ROMEO / Alfa 155 (92-97) / 1930 TD (03/1995 - 09/1997)
ALFA ROMEO / Alfa 164 (87-98) / 2500i Turbodiesel (09/1987 - 08/1992)
ALFA ROMEO / Alfetta / 2000TD (01/1979 - 03/1983)
ALFA ROMEO / Giulietta (116) 77-85 / 2000TD (01/1979 - 12/1984)
AUDI / 80 / 1600D 40KW BOSCH (08/1980 - 08/1985)
IVECO / 90-Series / 95E18(FF), (8060.25), 130KW
IVECO / Daily IV (99-06) / 29-11 Turbo 8140.43.C,77KW(07/1999 - 06/2001)
RENAULT TRUCKS (RVI) / Mascott / 1102.8Turbo,(Sofim8140-43C),78KW(05/1999-07/2004)
RENAULT TRUCKS (RVI) / Messenger (90-) / B120.55Messenger(FN60F7),Sofim-8140.43,90KW
ROVER / 200 (85-) / 1800TD, XUD7TE, 65 KW (01/1991 - 02/1996)
ROVER / Maestro (83-95) / 2000TD, Prima 80T, 60 KW (07/1989 - 01/1995)
RENAULT / R25 (84-93) / 2100D BOSCH (03/1983 - 10/1989)
FIAT / Uno (83-96) / 1300D (03/1982 - 09/1989)
IVECO / Daily III (96-99) / 35-12 Turbo (05/1996 - 08/1999)
FIAT / Uno (83-96) / 1400TD (10/1989 - 12/1993)
RENAULT / R21 (86-95) / 2100TD BOSCH (03/1985 - 01/1992)
RENAULT / R19 (88-95) / 1900D BOSCH, 47 KW (10/1990 - 12/1995)
RENAULT / R11 (83-89) / 1600D BOSCH (02/1982 - 07/1989)
AUDI / 100 / 2400TD (01/1991 - 05/1994)
RENAULT / Fuego (80-85) / 2100TD, J8S712, 65KW BOSCH (10/81 - 10/85)
IVECO / Daily I (78-89) / 35-10 Turbo,(8140.21.200),76KW(02/85 - 08/85)
OPEL (VAUXHALL) / Vectra A (88-95) / 1700D, 17DR, 44 KW (01/1988 - 10/1994)
OPEL (VAUXHALL) / Senator A (78-87) / 2300D Comprex, 23TD, 63 KW (01/85-08/86)
OPEL (VAUXHALL) / Rekord D (72-77) / 2000D BOSCH, 20D, 40 KW (01/1974 - 07/1977)
IVECO / Daily IV (99-06) / 60-15 Turbo, 8140.43N, 107KW(09/2000-06/2001)
IVECO / Daily IV (99-06) / 50-13 Turbo, 8140.43 SEDC,92KW(11/99-06/01)
RENAULT / Winnebago (82-) / 2100 Diesel (T530), J85234, 43KW(03/83-06/87)
IVECO / Zeta+TurboZeta (80-92) / 65-9(Zeta),(8040.05.230),65KW(01/1987-12/1992)
IVECO / EuroCargo I (100E-320E)(91-03) / 130E18,(8060.25V.4080TC), 130KW(11/91-04/01)
IVECO / EuroCargo I (100E-320E)(91-03) / 150E18, (8060.25V.4080TC), 130KW(09/91-04/01)
FIAT / Ducato II (94-02) / 2800D 64KW (8140.47) (01/1998 - 03/2002)
IVECO / EuroCargo I (100E-320E)(91-03) / 100E21, (8060.45.4100), 152 KW (01/91-04/01)
IVECO / Daily IV (99-06) / 45-13 Turbo, 8140.43 SEDC,92KW(07/99-06/01)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 80E18,(8060.25V.4000), 130KW(01/91-04/01)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 65E10, (8040.25B.4200),75KW(01/1991- 04/2001)
IVECO / Daily IV (99-06) / 59-13 Turbo, 8140.43.SEDC, 92KW(07/01-07/06)
IVECO / Daily IV (99-06) / 29-9 8140.63, 62 KW (07/1999 - 06/2001)
IVECO / Daily IV (99-06) / 49-11 Turbo, 8140.43.C, 77KW(07/1999-06/2001)
IVECO / Daily III (96-99) / 59-12 Turbo (05/1996 - 08/1999)
IVECO / Daily III (96-99) / 35-10 V Turbo (05/1996 - 08/1999)
FIAT / Palio (96-) / 1700 TD, 51 KW
FIAT / Siena (96-) / 1700 TD (PL), 51 KW (08/1998 - 08/1999)
FIAT / Marea (96-) / 1900 TD 75, 55 KW
AUDI / 100 / 2000D 51KW (10/1977 - 02/1979)
CITROEN / Jumper I / Relay (94-02) / 2500TD BOSCH (02/1994 - 03/2002)
DACIA (RENAULT) / Duster I 84-93 / 1600D BOSCH (01/1984 - 09/1993)
FIAT / Tipo (87-96) / 1930D 59KW (05/1990 - 03/1993)
FIAT / Tipo (87-96) / 1700D (02/1988 - 12/1992)
FIAT / Panda I (81-04) / 1300D (01/1986 - 12/1992)
VW (VOLKSWAGEN) / Jetta II (83-91) / 1600TD, SB, 59 KW (04/1989 - 10/1991)
FIAT / Brava (95-01) / 1930TDS 55KW (03/1996 - 03/1999)
FIAT / Ducato I (81-94) / 1930D (08/1989 - 03/1994)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 95E21,(Fiat-8060.45), 152KW(01/1991- 04/2001)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 75E15, (8060.25R.4200), 105 KW (01/91-04/01)
FIAT / Ritmo (78-89) / 1930TD BOSCH (06/1984 - 07/1989)
VW (VOLKSWAGEN) / LT 31 (75-97) / 2400 D, DW, 55 KW (12/1982 - 04/1986)
IVECO / 80-Series / 80-16, (8060.24.670/671), 118KW(12/82-12/88)
OPEL (VAUXHALL) / Vectra B (95-02) / 2000D, X20DTL, 60KW (04/1996 - 12/2000)
ROVER / SDI (63-86) / 2400TD, 67 KW (01/1982 - 01/1986)
FIAT / Ducato II (94-02) / 2800idTD 87KW (04/1998 - 03/2002)
FIAT / Regata (83-91) / 1930TD (06/1986 - 10/1989)
CITROEN / Jumper I / Relay (94-02) / 1900TD BOSCH (02/1994 - 03/2002)
IVECO / Daily I (78-89) / 45-10 Turbo,(8140.21.200),76KW(02/85-08/85)
IVECO / MK-Series (82-01) / 90-17W(8060.25.669/670)125KW(01/1987-12/1991)
FIAT / Duna (87-91) / 1700D (10/1988 - 09/1989)
IVECO / Daily IV (99-06) / 35-13 Turbo 8140.43S 92KW (07/1999 - 06/2001)
IVECO / Daily II (89-96) / 49-10 TURBO, 77 KW (07/1989 - 04/1996)
IVECO / Daily III (96-99) / 45-12 Turbo (05/1996 - 08/1999)
FORD / Orion (82-93) / 1600D BOSCH (03/1983 - 12/1988)
FIAT / Argenta (78-87) / 2500TD BOSCH (07/1982 - 12/1985)
IVECO / Daily IV (99-06) / 49-11 Turbo, 8140.43.C, 77KW(07/01 -07/06)
VOLVO / 740 (83-92) / 2400D, D24, 60 KW (01/1984 - 07/1990)
VOLVO TRUCKS / FLC-Series (96-) / FLC140, (D4A140), 100 KW
VW (VOLKSWAGEN) / Golf I (74-83) / 1600D BOSCH, JK, 40KW (08/1980 - 08/1982)
VW (VOLKSWAGEN) / Jetta I (79-83) / 1600TD, CY, 51KW (03/1982 - 12/1983)
VW (VOLKSWAGEN) / Jetta II (83-91) / 1600TD BOSCH, JR, 51 KW (03/1983 - 02/1984)
VW (VOLKSWAGEN) / LT 28 I (75-97) / 2400 D (21,28), CP,DW,55KW(12/1982 - 04/1986)
VW (VOLKSWAGEN) / LT 31 (75-97) / 2400 D, CP, 55 KW (01/1979 - 11/1982)
RENAULT / R18 (78-86) / 2100TD BOSCH, 65 KW (10/1982 - 07/1986)
OPEL (VAUXHALL) / Senator A (78-87) / 2300TD, 23TD, 63 KW (11/1984 - 08/1986)
ROVER / 800 (86-99) / 2500 D, 425SL1RR, 87 KW (01/1992 - 02/1999)
SEAT / Malaga (84-93) / 1700D BOSCH, 022A,40-42KW (05/1984 - 09/1993)
FIAT / Talento (85-94) / 1900 Diesel, 149B1.000, 52KW(02/1987-03/1994)
FIAT / Ducato II (94-02) / 2800id TD, 64 KW (02/1998 - 03/2002)
FIAT / Croma (85-96) / 2500D (01/1986 - 01/1992)
FIAT / Ducato I (81-94) / 1930TD (01/1987 - 03/1994)
FIAT / Ducato II (94-02) / 1930D (04/1994 - 03/2002)
LANCIA / Prisma (82-92) / 1930 D, 48 KW (04/1984 - 04/1986)
LANCIA / Delta II (836) (93-99) / 1900 Turbo DS, 66 KW (09/1994 - 08/1999)
LANDROVER / Range Rover I (70-94) / 2400 D, VM81A, 78 KW (04/1986 - 12/1990)
OPEL (VAUXHALL) / Vectra A (88-95) / 1700TD, X17DT, 60 KW (03/1990 - 10/1994)
AUDI / 80 / 1600TD 51KW (02/1981 - 08/1985)
AUDI / 100 / 2000D 51KW (03/1979 - 07/1988)
BMW / 3 Series (E30) (81-94) / 2400Diesel (09/1985 - 10/1988)
CITROEN / Jumper I / Relay (94-02) / 2500D BOSCH (02/1994 - 03/2002)
CITROEN / Jumper I / Relay (94-02) / 2500TD Sofim Motor (02/1994 - 03/2002)
DAIHATSU / Hijet / 1200D 19KW (02/1996 - 04/1998)
RENAULT / R 5 SUPER 5 (85-96) / 1600D BOSCH (09/1985 - 06/1996)
RENAULT / R18 (78-86) / 2100D BOSCH, 49 KW (07/1980 - 07/1986)
RENAULT / R20 (75-83) / 2100D BOSCH, 47 KW (09/1979 - 12/1983)
IVECO / 80-Series / 80-17W, 8060.25.670), 125KW
IVECO / 90-Series / 95-14, (8060.04.669),102KW(07/1983 - 10/1985)
RENAULT / Traffic I (80-01) / 2100 D, 852 720/750, 43KW (09/1980 - 07/1994)
RENAULT TRUCKS (RVI) / Mascott / 1302.8dCi,(dCi2.8),92KW(10/2001-07/2004)
ROVER / 400 (90-) / 1800D BOSCH, XUD7TE, 49 KW (01/1991 - 05/1994)
ROVER / Sherpa (73-96) / 2000D, Perkins Prima 65, 48 KW (05/1986 - 04/1989)
FIAT / Palio (96-) / 1700 TD, 51 KW (08/1998 - 05/1999)
FIAT / Siena (96-) / 1700 TD, 51 KW (04/1996 - 05/1999)
FIAT / Siena (96-) / 1700 TD (PL), 51 KW
IVECO / Daily II (89-96) / 40-12 TURBO, 90 KW (10/1990 - 04/1996)
IVECO / Daily I (78-89) / 35-10 Turbo, (8140.21.200),76KW(09/85- 06/89)
RENAULT / Espace I (84-92) / 2100TD BOSCH, J8S, 65 KW (01/1984 - 06/1990)
VOLVO / 340-345 (74-91) / 1600D BOSCH, (D16), 40 KW (06/1984 - 07/1991)
VOLVO / 760 (81-92) / 2400TD, D24T, 80-82 KW (01/1982 - 07/1992)
VW (VOLKSWAGEN) / Jetta II (83-91) / 1600TD, 1V, 44 KW (01/1990 - 10/1991)
IVECO / Daily I (78-89) / 45-10 Turbo, (8140.21.200),76KW(09/985-06/89)
IVECO / Daily I (78-89) / 49-10 Turbo, (8140.21.200),77KW(09/85-06/89)
IVECO / EuroCargo I (100E-320E)(91-03) / 100E15, (8060.25R.4200), 105KW(01/91-04/01)
IVECO / 60-Series / A60-9, (8040.05.200), 65KW(09/1988 - 12/1992)
IVECO / 70-Series / A70-14, (8060.05.246), 101KW (05/88 - 06/91)
VW (VOLKSWAGEN) / Passat II (80-89) / 1600TD, CY, 51KW (09/1981 - 03/1988)
FIAT / Fiorino I (76-08) / 1697D mit Servolenkung (09/1989 - 12/1993)
FIAT / Fiorino I (76-08) / 1697D ohne Servolenkung (09/1989 - 08/1993)
FIAT / Marengo (86-92) / 1930D (09/1988 - 12/1991)
FIAT / Panda I (81-04) / 1700D (10/1988 - 06/1992)
FIAT / Tempra (90-96) / 1930D (03/1990 - 08/1996)
FIAT / Regata (83-91) / 1697D BOSCH (01/1983 - 09/1988)
FIAT / Regata (83-91) / 1930D BOSCH (01/1984 - 09/1988)
FIAT / Ritmo (78-89) / 1700D BOSCH (01/1979 - 05/1984)
FIAT / Brava (95-01) / 1930JTD 77KW (03/1998 - 03/1999)
FIAT / Fiorino I (76-08) / 1300D (03/1982 - 08/1989)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 65E14, (8040.45.4000TCA), 100KW(01/91-04/01)
JEEP / CJ-Series (83-87) / 2100TD BOSCH 123MM/H, 44KW(01/1983 - 12/1987)
FIAT / Bravo I (95-01) / 1900D, 48 KW (10/1995 - 12/2001)
FIAT / Fiorino I (76-08) / 1697D ohne Servolenkung (01/1988 - 09/1988)
FIAT / Fiorino I (76-08) / 1700D 46KW (01/1997 - 05/2001)
FIAT / Marengo (86-92) / 1930D (03/1990 - 12/1992)
FIAT / Punto I (93-00) / 1700D 42/46KW (08/1993 - 09/1998)
FIAT / Regata (83-91) / 1697D BOSCH (10/1988 - 06/1991)
FIAT / Regata (83-91) / 1930D BOSCH (10/1988 - 06/1991)
FIAT / Ritmo (78-89) / 1700D BOSCH (06/1984 - 12/1987)
FIAT / Tempra (90-96) / 1930TD (03/1990 - 08/1996)
FIAT / Tipo (87-96) / 1930TD 66KW (10/1989 - 12/1992)
IVECO / Daily III (96-99) / 35-10 Turbo (05/1996 - 08/1999)
FIAT / Uno (83-96) / 1400TD (01/1986 - 09/1989)
FIAT / Uno (83-96) / 1700D (10/1989 - 03/1994)
IVECO / 50-Series / A55-14, (8060.05.246), 101KW(12/1988-12/1991)
IVECO / 70-Series / 75-13W,(8060.05.270),102KW(07/1987 - 12/1992)
IVECO / 70-Series / A79-14, (8060.05.285), 101KW(07/1988-12/1992)
IVECO / Daily IV (99-06) / 29-13 Turbo 8140.43 SEDC, 92KW(07/99-06/01)
IVECO / Daily IV (99-06) / 40-13 Turbo, 8140.43SEDC,92KW(07/99-06/01)
IVECO / Daily IV (99-06) / 35-9, 8140.63, 62 KW (07/1999 - 06/2001)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 95E18, (8060.25), 130 KW (01/1991 - 09/2003)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 80E14,(8040.45.4000), 100KW(01/1996 -04/2001)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 80E21,(8060.45.4100), 152KW(01/91-04/01)
IVECO / EuroCargo I (100E-320E)(91-03) / 100E18, (8060.25V.4000),130KW(01/91-04/01)
LANCIA / Prisma (82-92) / 1930 TD, 59 KW (05/1986 - )
LANDROVER / Defender (90-) / 2500 TDi (90, 110, 130), 11L(200TDi), 80 KW (09/1990 - 09/1995)
LANDROVER / Discovery I (89-98) / 2500 D, 12L, 83 KW (09/1989 - 10/1993)
LANDROVER / Discovery I (89-98) / 2500 TDi, TD4, 90 KW (07/1994 - 10/1998)
LANDROVER / Range Rover I (70-94) / 2400 TDi, 83 KW (01/1988 - 10/1994)
LANDROVER / Range Rover I (70-94) / 2500 TDi, 83 KW (01/1988 - 10/1994)
LANDROVER / Range Rover II (94-02) / 2500TDi, 14L, 83 KW (08/1994 - 04/2002)
OPEL (VAUXHALL) / Astra F (90-01) / 1700D 42/44KW (10/1990 - 03/1998)
OPEL (VAUXHALL) / Astra F (90-01) / 1700TD 60KW (02/1992 - 09/1994)
OPEL (VAUXHALL) / Blitz (30-81) / 2100D BOSCH (09/1975 - 09/1978)
OPEL (VAUXHALL) / Corsa A (82-93) / 1500D 37 KW (11/1986 - 03/1993)
OPEL (VAUXHALL) / Corsa B (93-00) / 1500D 37KW (04/1992 - 08/2000)
OPEL (VAUXHALL) / Rekord E (77-86) / 2100D, 21D, 44 KW (08/1977 - 04/1984)
OPEL (VAUXHALL) / Rekord E (77-86) / 2300TD, 23TD, 63 KW (05/1984 - 09/1985)
OPEL (VAUXHALL) / Vectra B (95-02) / 1700TD, X17DT, 60 KW (09/1994 - 12/1996)
OPEL (VAUXHALL) / Vectra B (95-02) / 2200TDi 16V, Y22DTH/Y22DTR, 85KW(09/97-12/00)
OPEL (VAUXHALL) / Combo A (94-01) / 1700 D Eng: X17D, 44 KW (07/1994 - 08/2001)
OPEL (VAUXHALL) / Carlton (78-94) / 2300 D, 23D, 52 KW (05/1983 - 08/1986)
OPEL (VAUXHALL) / Cavalier (75-95) / 1700 D, 17D, 42 KW (09/1988 - 11/1995)
OPEL (VAUXHALL) / Cavalier (75-95) / 1700 TD, TC4EE1, 60 KW (09/1988 - 11/1995)
OPEL (VAUXHALL) / Nova (82-93) / 1500 TD, 15DT(T4EC1), 49KW(01/1990 - 03/1993)
OPEL (VAUXHALL) / Frontera (92-) / 2300 TD, 23DTR, 74 KW (09/1992 - 11/1998)
OPEL (VAUXHALL) / Frontera (92-) / 2800 TDI, 28TDI (4JB1T), 83KW (09/96-11/98)
RENAULT / R 9 (81-89) / 1600D BOSCH (12/1981 - 12/1989)
RENAULT / R21 (86-95) / 2100D BOSCH (03/1985 - 09/1995)
RENAULT / R25 (84-93) / 2100TD BOSCH (07/1990 - 12/1993)
VOLVO / 940 (88-95) / 2400TD, D24T, 80 KW (01/1990 - 07/1995)
VW (VOLKSWAGEN) / Passat I (73-80) / 1500D BOSCH, CK, 37 KW (09/1977 - 07/1980)
VW (VOLKSWAGEN) / Transporter T3 (79-92) / 1600TD, JX, 51KW BOSCH (03/1983 - 01/1985)
VW (VOLKSWAGEN) / LT 28 I (75-97) / 2400 D (21,28), CP,DW,55KW(01/1979 - 11/1982)
IVECO / EuroCargo I (100E-320E)(91-03) / 120E18, (8060.25V.4080),130 KW(09/91-04/01)
FIAT / Citivan (84-88) / 1700D (10/1984 - 12/1988)
IVECO / EuroCargo I (100E-320E)(91-03) / 180E18 Super, (8060.25), 130 KW (01/98-05/01)
IVECO / Daily III (96-99) / 40-10 Turbo (05/1996 - 08/1999)
IVECO / Daily III (96-99) / 49-10 Turbo (05/1996 - 08/1999)
IVECO / EuroCargo I (100E-320E)(91-03) / 120E15, (8060.25R.4280), 105KW (12/91-04/01)
IVECO / EuroCargo I (100E-320E)(91-03) / 150E15, (8060.25R.4280), 105 KW (12/91-04/01)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 60E12, (8040.25X.4000TC), 85KW(01/91-04/01)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 75E14,(8040.45.4000), 100KW(01/1991 -04/2001)
IVECO / Daily IV (99-06) / 65-15 Turbo, 8140.43,107KW(09/2000 - 06/2001)
IVECO / Daily IV (99-06) / 35-11 Turbo 8140.43, 77KW (07/1999 - 06/2001)
FIAT / Fiorino I (76-08) / 1300D (09/1989 - 12/1997)
FIAT / Duna (87-91) / 1700D (01/1987 - 09/1988)
FIAT / Ducato II (94-02) / 2500TDI 80/85KW (04/1994 - 03/2002)
FIAT / Ducato II (94-02) / 1930TD 66KW (03/1998 - 03/2002)
FIAT / Ducato I (81-94) / 2500D (Sofim) (09/1985 - 03/1994)
FIAT / Ducato I (81-94) / 1930D (01/1987 - 08/1989)
FIAT / Croma (85-96) / 1930TD (01/1988 - 01/1991)
FIAT / Bravo I (95-01) / 1900JTD, 77 KW (04/1999 - 12/2000)
FIAT / Brava (95-01) / 1930JTD 77KW (04/1998 - 12/2001)
VW (VOLKSWAGEN) / LT 35 I (75-97) / 2400 TD (21, 28), DV, 75KW(12/1982 - 04/1986)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 95E15, (Fiat-8060.25), 105KW(01/91-04/01)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 80E15, (8060.25R.4200), 105KW(01/91-04/01)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 75E12, (8040.25X.4000TC), 85KW(01/91-04/01)
IVECO / Daily IV (99-06) / 45-11Turbo, 8140.43C, 77KW(07/1999 - 06/2001)
OPEL (VAUXHALL) / Omega B (94-03) / 2500 TD, U/X 25 DT, 96 KW (04/1994 - 08/2001)
OPEL (VAUXHALL) / Kadett E Combo (84-94) / 1700D, 44 KW (10/1993 - 06/1994)
OPEL (VAUXHALL) / Corsa Combo (94-00) / 1700D, 44 KW (07/1994 - 11/2000)
IVECO / Zeta+TurboZeta (80-92) / 65-14(Z),(8060.04.620/621),99KW(09/1983-11/1985)
VOLVO / 240-245 (74-93) / 2000D (D20) (05/1974 - 07/1978)
ROVER / Montego (84-95) / 2000TD, BB Prima 80-T, 60 KW (10/1988 - 10/1995)
ROVER / Maestro (83-95) / 2000D, Prisma 65, 44 KW (01/1990 - 10/1992)
RENAULT TRUCKS (RVI) / Midliner S-Series / S 130, (Export Africa), (797 NFA) (11/1989 - 06/1991)
RENAULT TRUCKS (RVI) / Messenger (90-) / B120.35Messenger(FN40B7),Sofim-8140.43,90KW
RENAULT / Traffic I (80-01) / 2500 D, S8U720/752, 55 KW (04/1986 - 02/1989)
RENAULT / Express (86-) / 1600D BOSCH, F8M, 40 KW (01/1986 - )
IVECO / Daily I (78-89) / 40-10 Turbo, (8140.27S), 76 KW (09/85-06/89)
IVECO / Daily II (89-96) / 35-12 / 40-12 / 45-12/ 59-12(10/1990-04/1996)
IVECO / Daily III (96-99) / 49-12 Turbo (05/1996 - 08/1999)
IVECO / Daily III (96-99) / 40-12 Turbo (05/1996 - 08/1999)
IVECO / Zeta+TurboZeta (80-92) / 60-11(TurboZeta),(8040.25.230R),74KW(01/1987-05/1991)
IVECO / EuroTech (92-02) / 180E42,(8210.42L.400),309KW(04/1992-06/2002)
IVECO / EuroCargo I (100E-320E)(91-03) / 130E15, (8060.25R.4280), 105KW(02/92-04/01)
IVECO / Daily II (89-96) / 59-12 TURBO, 90 KW (05/1991 - 04/1996)
IVECO / Daily II (89-96) / 45-12 TURBO, 90 KW (06/1990 - 04/1996)
SEAT / Ronda (82-86) / 1700D BOSCH, 022A, 41 KW (07/1982 - 12/1986)
ROVER / Maestro (83-95) / 2000D, Prisma 65, 46 KW (01/1987 - 10/1992)
ROVER / Montego (84-95) / 2000D (10/1986 - )
RENAULT TRUCKS (RVI) / Mascott / 1502.8dCi,(dCi2.8),107KW(10/2001-07/2004)
IVECO / 90-Series / A90-14, (8060.05.246),101KW (05/1988-06/1991)
RENAULT / Traffic I (80-01) / 2500 D, S8U720/752, 55 KW (09/1980 - 03/1986)
IVECO / 90-Series / 90-17W, (8060.25.669/670), 125KW
RENAULT TRUCKS (RVI) / Mascott / 1402.8Turbo,(8140-43K),103KW(02/2000-07/2004)
ALFA ROMEO / Alfa 155 (92-97) / 1930 TD (01/1993 - 02/1995)
ALFA ROMEO / Alfa 75 (85-92) / 2400TD (05/1986 - 12/1991)
RENAULT TRUCKS (RVI) / Mascott / 1302.8Turbo,(Sofim8140),92KW(05/1999-07/2004)
RENAULT / Traffic I (80-01) / 2100 D, J8S758, 47 KW (06/1994 - 12/1997)
RENAULT / Rapid (85-) / 1600D BOSCH (12/1988 - 05/1992)
IVECO / 90-Series / 95-14, (Fiat-8060.04.),96KW(01/1983- 01/1985)
IVECO / 90-Series / 90-16PM,(8062.24.070),118KW(06/1982-12/1988)
LANDROVER / Range Rover II (94-02) / 2500TD (LP), BMW, 100 KW (07/1994 - 08/1996)
LANCIA / Kappa (94-01) / 2400TDS,838A7.000,91KW(08/1994-05/1996)
RENAULT / Winnebago (82-) / 2100 Diesel (T530), J85232,43KW (04/82-02/83)
RENAULT / Espace II (91-96) / 2100TD BOSCH, J8S, 66 KW (07/1991 - 09/1996)
OPEL (VAUXHALL) / Rekord D (72-77) / 2100D BOSCH, 21D, 44 KW (01/1974 - 07/1977)
OPEL (VAUXHALL) / Omega A (85-94) / 2300TD, 23YDT, 66 KW (10/1985 - 05/1994)
OPEL (VAUXHALL) / Kadett E (84-94) / 1700D, 44 KW (01/1989 - 10/1990)
OPEL (VAUXHALL) / Corsa B (93-00) / 1700D 44KW (02/1996 - 08/2000)
IVECO / Zeta+TurboZeta (80-92) / 50-9(Zeta),(8040.05.230),65KW(01/1987-06/1991)
IVECO / EuroCargo I (100E-320E)(91-03) / 180E27 Super, (8360.45), 196 KW(01/98-05/01)
IVECO / EuroCargo I (100E-320E)(91-03) / 135E18, (8060.25V-TC-), 130 KW (01/94-04/01)
IVECO / Daily IV (99-06) / 40-9, 8140.63, 62 KW (07/1999 - 06/2001)
IVECO / Daily II (89-96) / 49-12 TURBO, 77 KW (06/1990 - 04/1996)
IVECO / Daily IV (99-06) / 59-13 Turbo, 8140.43.SEDC, 92KW (07/99-06/01)
IVECO / Daily IV (99-06) / 50-11 Turbo, 8140.43.C, 77KW(11/1999-06/2001)
IVECO / Daily IV (99-06) / 49-13 Turbo,8140.43.C,92 KW(07/1999 -06/2001)
IVECO / Daily I (78-89) / 49-10 Turbo, (8140.21.214),77KW(07/88-05/89)
IVECO / Daily I (78-89) / 40-10 Turbo, (8140.27S), 76 KW (02/85-08/85)
IVECO / Daily II (89-96) / 35-10 / 40-10 / 45-10 (07/1989 - 04/1996)
IVECO / Daily III (96-99) / 35-8 (05/1996 - 08/1999)
FORD / Fiesta II (82-89) / 1600D BOSCH (03/1983 - 02/1989)
FIAT / Siena (96-) / 1700 TD (PL), 51 KW (07/1997 - 07/1998)
FIAT / Palio (96-) / 1700 TD, 51 KW (06/1999 - 08/1999)
FIAT / Panda I (81-04) / 1700D (11/1986 - 09/1988)
FIAT / Ducato II (94-02) / 2800TDI 90KW (8140.43) (01/1998 - 03/2002)
FIAT / Ducato II (94-02) / 2500D 62KW (04/1994 - 03/2002)
FIAT / Ducato II (94-02) / 1930TD 59KW/60KW (04/1994 - 03/2002)
FIAT / Ducato I (81-94) / 2500D (CRD) (10/1985 - 03/1994)
FIAT / Croma (85-96) / 2500TD (01/1986 - 01/1992)
FIAT / 127 (71-86) / 1300D (02/1979 - 08/1984)
CITROEN / Jumper I / Relay (94-02) / 2500TDI (02/1997 - 03/2002)
CITROEN / Jumper I / Relay (94-02) / 2500D Sofim Motor (02/1994 - 03/2002)
CITROEN / Jumper I / Relay (94-02) / 1900D BOSCH (02/1994 - 03/2002)
AUDI / 100 / 2000TD 64-74KW (01/1983 - 12/1989)
AUDI / 90 / 1600TD 51KW (03/1985 - 12/1985)
ALFA ROMEO / Alfa 33 (81-94) / 1800TDiesel (11/1986 - 12/1989)
VW (VOLKSWAGEN) / LT 35 I (75-97) / 2400 D, (21, 29), DW, 55KW(12/82-04/86)
ALFA ROMEO / Alfa 6 (79-88) / 2500 TurboDiesel, VM-HR588HT, 77 KW (81-86)
FIAT / Strada (99-) / 1700 TD, 176A3.000, 51 KW (06/1999 - 06/2002)
ALFA ROMEO / Alfa 145 (94-01) / 1900 TD, AR 33601, 66 KW (10/1994 - 01/2001)
ALFA ROMEO / Alfetta / 2400TD (01/1979 - 12/1984)
RENAULT TRUCKS (RVI) / Messenger (90-) / B120.65Messenger(FN60F8),Sofim-8140.43,90KW
ALFA ROMEO / Alfa 146 (94-01) / 1930TD (02/1995 - 09/2000)
ALFA ROMEO / Alfa 75 (85-92) / 2000TD (06/1985 - 04/1992)
VW (VOLKSWAGEN) / Transporter T3 (79-92) / 1700D, KY, 42KW BOSCH (10/1985 - 08/1986)
VW (VOLKSWAGEN) / Golf I (74-83) / 1500D BOSCH, CK, 37KW (08/1976 - 07/1980)
VOLVO / 940 II (94-98) / 2400 TD Intercooler, D24TIC, 90 KW (08/1994 - 10/1998)
RENAULT / Rapid (85-) / 1600D BOSCH (03/1985 - 12/1988)
RENAULT / R25 (84-93) / 2100TD BOSCH (03/1983 - 06/1990)
IVECO / Daily III (96-99) / 30-8 (05/1996 - 08/1999)
FORD / Escort III (80-89) / 1600D BOSCH (09/1980 - 12/1988)
FIAT / Siena (96-) / 1700 TD, 51 KW (96-)
VW (VOLKSWAGEN) / LT 35 I (75-97) / 2400 D, (29), CP, 55 KW (01/1979 - 11/1982)
ROVER / Maestro (83-95) / 2000TD, Prima 80T, 60 KW (01/1990 - 01/1995)
IVECO / EuroCargo I (100E-320E)(91-03) / 170E18, (8060.25V-TC-), 130 KW (01/94-05/01)
FIAT / Citivan (84-88) / 1700D (11/1986 - 09/1988) (84-)
ALFA ROMEO / Alfa 164 (87-98) / 2500i Turbodiesel (09/1992 - 10/1998)
ALFA ROMEO / Alfa 155 (92-97) / 2500TD (01/1992 - 02/1995)
IVECO / Zeta+TurboZeta (80-92) / 65-12(TurboZeta),(8040.25.200),85KW(01/1987-12/1992)
IVECO / EuroCargo I (60E-95E) (91-03) / 65E12, (8040.25X.400OTC), 85 KW(01/91-04/01)
IVECO / Daily IV (99-06) / 35-9 Turbo, 8140.43, 66 KW(07/1999 - 06/2001)
FIAT / Duna (87-91) / 1700D (10/1989 - 12/1991)
FIAT / Brava (95-01) / 1930TDS 73KW (03/1996 - 03/1999)
FIAT / Brava (95-01) / 1930D 48KW (10/1994 - 12/2001)
FIAT / Marea (96-) / 2400 JTD 125, 91 KW (09/1996 - 05/1999)
RENAULT / R20 (75-83) / 2100TD BOSCH, 66 KW (09/1981 - 12/1993)
FIAT / Uno (83-96) / 1700D (01/1986 - 09/1989)
FIAT / Uno (83-96) / 1300D (10/1989 - 03/1992)
FORD / Transit II (78-86) / 2400D BOSCH some (11/1978 - 09/1985)
FIAT / Tipo (87-96) / 1930TD 66KW (02/1988 - 10/1989)
Ανταλλακτικά ανά Κατηγορία / Φίλτρα / Φίλτρα Καυσίμου