ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ 28310 25464
Ωράριο λειτουργίας: Δευτέρα-Παρασκευή & Σάββατο 9:00-15:00
 
Αγορές χωρίς εγγραφή
 
   Δωρεάν αποστολή για αγορές
 άνω των 40€ μέχρι 10Kg
 

Φίλτρο λαδιού Alco SP-927

Alco Filters
 
5.40
(με ΦΠΑ)
SP927
+
Φίλτρο λαδιού Alco SP-927
 
 
ALCO Part Number: SP-927
 
Picture
 
General Information
Type: OIL
AntidrainValve: Yes
Relief Valve: Yes
Rubber Diaphragm: Yes
Remarks: FIAT 4434791, Fiat 127 (71-86) 1050 51 KW, M&H W717/2

Dimensions (size in mm)
Height: 98
Outer Dimensions 1: 78.5
Filter Thread: 3/4-16UNF
 
 

Cross Reference for ALCO Filter: SP-927

 (Index)  (Manufacturer) Cross Reference
1 ALFA ROMEO 60504569
2 AP AP1021
3 BOSCH 0451103095
4 BOSCH 0451103123
5 BOSCH 0451103186
6 BOSCH 0451103187
7 CHAMPION C101
8 CLEAN DO240
9 COMLINE EOF103
10 COOPERS Z1353
11 COOPERS Z859
12 CROSLAND 2032
13 FIAAM FT4888
14 FIAAM FT5581
15 FIAT 4434791
16 FIAT 4469396
17 FIAT 4469397
18 FIAT 4469398
19 FIAT 4469399
20 FIAT 4469400
21 FIAT 5939832
22 FIBA F-512
23 FILTRON OP566/2
24 FRAM PH4478
25 FRAM PH9104
26 GUD Filters Z305
27 HENGST H14W12
28 KNECHT OC473
29 KNECHT OC69
30 KNECHT OC95
31 LAND ROVER LPX100590
32 MAHLE OC473
33 MANN FILTER W713/9
34 MANN FILTER W714/2
35 MANN FILTER W717/2
36 MASERATI 452.04.11.01
37 MECAFILTER (LAUTRETTE) ELH4343
38 MOTAQUIP VFL323
39 MOTAQUIP VFL449
40 PURFLUX LS348
41 PURFLUX LS515
42 PUROLATOR L27275
43 REISSE 48140125
44 SAVARA SO337
45 SEAT SE028030288A
46 SEAT XE028030288A
47 T.J. TECALEMIT FB5322
48 TECNOCAR R343
49 UFI 23.169.00
50 UFI 2326800
51 UFI 2344700
52 WIPAC CA143
 
 

Applications for ALCO Filter: SP-927

 (Index)  (Manufacturer)  (Model)  (Motor)  (From - To Date)
1 ALFA ROMEO Alfa 33 (81-94) 1700ie 16V 95KW 3/1990 - 2/1995
2 ALFA ROMEO Alfa 33 (81-94) 1700ie 77-81KW 4WD 3/1990 - 2/1995
3 ALFA ROMEO Alfa 6 (79-88) 2500 i.e., AR01913,116 KW 4/1979 - 6/1986
4 ALFA ROMEO Alfa 6 (79-88) 2500i, AR01928,110 KW 10/1983 - 12/1986
5 ALFA ROMEO Alfa 90 (84-87) 2000i.e V6, 100 KW 10/1984 - 7/1987
6 ALFA ROMEO Alfa 90 (84-87) 2500i.e, V6, AR01646/01911, 114 KW 10/1984 - 8/1987
7 ALFA ROMEO Alfa 90 (84-87) 2500i.e, V6, AR01911, 110 KW 10/1984 - 8/1987
8 ALFA ROMEO Alfa 145 (94-01) 1400ie 16V, 76 KW 2/1997 - 9/2000
9 ALFA ROMEO Alfa 145 (94-01) 1400ie, 66 KW 8/1994 - 1/1997
10 ALFA ROMEO Alfa 145 (94-01) 1600ie 16V, 88 KW 2/1997 - 9/2000
11 ALFA ROMEO Alfa 145 (94-01) 1600ie, 76 KW 8/1994 - 1/1997
12 ALFA ROMEO Alfa 145 (94-01) 1700ie 16V, 95 KW 8/1994 - 1/1997
13 ALFA ROMEO Alfa 146 (94-01) 1400ie 66KW, AR33501 2/1995 - 1/1997
14 ALFA ROMEO Alfa 146 (94-01) 1600ie 76KW, AR33201 2/1995 - 1/2001
15 ALFA ROMEO Alfa 146 (94-01) 1700ie 95KW 16V, AR33401 2/1995 - 1/2001
16 ALFA ROMEO Alfa 164 (87-98) 3000i 24V 155-171KW 9/1992 - 10/1998
17 ALFA ROMEO Arna (83-86) 1200, AR30102, 46 KW 3/1983 - 12/1986
18 ALFA ROMEO Arna (83-86) 1300, 58 KW 1/1985 - 12/1986
19 ALFA ROMEO Arna (83-86) 1500, AR30124, 70 KW 1/1985 - 12/1986
20 FIAT 127 (71-86) 1050 37/41KW 1/1977 - 8/1984
21 FIAT 127 (71-86) 1050 51KW 6/1978 - 11/1981
22 FIAT 127 (71-86) 1300 55KW 6/1978 - 7/1982
23 FIAT 127 (71-86) 900 4/1980 - 9/1982
24 FIAT 128/128S/Berlinetta/Coupe(70-) 1100/1300 8/1975 - 9/1979
25 FIAT 128/128S/Berlinetta/Coupe(70-) 1100/1300 1/1972 - 9/1975
26 FIAT 128/128S/Berlinetta/Coupe(70-) 1100/1300 1/1972 - 9/1975
27 FIAT 900T (78-86) 900 1/1978 - 1/1986
28 FIAT Coupe (94-00) 2000i 16V Turbo,175 A1.000, 140 KW 3/1994 - 8/1996
29 FIAT Coupe (94-00) 2000i 16V, 836 A3.000, 102 KW 3/1994 - 8/1996
30 FIAT Croma (85-96) 2500ie V6 1/1989 - 1/1992
31 FIAT Croma (85-96) 2500ie V6 1/1989 - 1/1992
32 FIAT Fiorino I (76-08) 900 33KW 9/1977 - 12/1984
33 FIAT Fiorino I (76-08) 900 33KW 1/1985 - 12/1986
34 FIAT Panda I (81-04) 900 10/1986 - 12/1992
35 FIAT Panda I (81-04) 900 25-33KW 4/1980 - 12/1982
36 FIAT Panda I (81-04) 900 25-33KW 1/1984 - 12/1985
37 FIAT Panda I (81-04) 900i 29KW 10/1986 - 10/1992
38 FIAT Panda I (81-04) 960 35KW 4/1981 - 12/1985
39 FIAT Uno (83-96) 900 33KW 3/1982 - 7/1984
40 FIAT Uno 40/45/70 PL (95-) 900, 29 KW 3/2000 -
41 FIAT Uno PL (95-) 40, 0.9, 29 KW 3/2000 -
42 FIAT X1/9 1300 6/1973 - 12/1979
43 FIAT X1/9 1500 9/1977 - 12/1989
44 LANCIA A112 (69-86) 1000, 29-35 KW 1/1982 - 12/1986
45 LANCIA A112 (69-86) 1000, 43/51KW Abarth 9/1971 - 12/1984
46 LANCIA A112 (69-86) 900, 29/35KW 4/1980 - 6/1986
47 LANCIA Beta Coupe/Spider (73-86) 1400, 66 KW 8/1973 - 7/1976
48 LANCIA Beta Coupe/Spider (73-86) 1800, 81 KW 8/1973 - 7/1976
49 LANCIA Dedra (89-99) 1800, 835A2.046, 74 KW 7/1994 - 7/1999
50 LANCIA Dedra (89-99) 1800i.e LE, 835C5.000, 66 KW 8/1993 - 6/1994
51 LANCIA Dedra (89-99) 1800i.e LE, 835C5.000, 66 KW 7/1994 - 7/1999
52 LANCIA Dedra (89-99) 1800i.e, 835A2.046, 77 KW 9/1989 - 12/1992
53 LANCIA Dedra (89-99) 1800i.e, 835A2.046, 77 KW 1/1993 - 6/1994
54 LANCIA Dedra (89-99) 1800i.e, 835A2.046, 77 KW 7/1994 - 7/1999
55 LANCIA Dedra (89-99) 2000 Intergale, 835A7.046, 124 KW 11/1992 - 12/1992
56 LANCIA Dedra (89-99) 2000 Intergale, 835A7.046, 124 KW 11/1992 - 12/1992
57 LANCIA Dedra (89-99) 2000, 836A3.000, 102 KW 7/1994 - 7/1999
58 LANCIA Dedra (89-99) 2000i.e Automatic Transmission, 835A5.046, 83 KW 6/1992 - 12/1992
59 LANCIA Dedra (89-99) 2000i.e Automatic Transmission, 835A5.046, 83 KW 1/1993 - 7/1999
60 LANCIA Dedra (89-99) 2000i.e Turbo, 835A8.046, 119 KW 4/1991 - 12/1992
61 LANCIA Dedra (89-99) 2000i.e, 835A5.046, 83 KW 9/1989 - 12/1992
62 LANCIA Dedra (89-99) 2000i.e, 835A5.046, 83 KW 1/1993 - 7/1999
63 LANCIA Delta I (831) (79-99) 1600 GT(831AB0), 831A4.000, 77 KW 11/1982 - 4/1986
64 LANCIA Delta I (831) (79-99) 1600 HF (831AB0), 103 KW 8/1986 - 8/1988
65 LANCIA Delta I (831) (79-99) 1600 HF (831AB0), 831B7.046, 97 KW 4/1987 - 8/1992
66 LANCIA Delta I (831) (79-99) 1600 HF Turbo (831ABO), 122 KW 8/1986 - 5/1993
67 LANCIA Delta I (831) (79-99) 1600i.e GT (831ABO), 831B7.000, 80 KW 8/1986 - 8/1988
68 LANCIA Delta I (831) (79-99) 1600i.e GT SUPER (831AB0), 149C2.000, 66 KW 5/1987 - 8/1992
69 LANCIA Delta I (831) (79-99) 2000 HF 4WD, (831ABO), 831B5.000, 122 KW 3/1989 - 12/1992
70 LANCIA Delta I (831) (79-99) 2000 HF Inegrale (831ABO), 831C5.000, 133 KW 10/1987 - 2/1989
71 LANCIA Delta I (831) (79-99) 2000 HF Inegrale (831ABO), 831C5.046, 130 KW 3/1989 - 12/1992
72 LANCIA Delta I (831) (79-99) 2000 HF Inegrale 16V (831ABO), 831D5.000, 144 KW 3/1989 - 12/1992
73 LANCIA Delta II (836) (93-99) 1800 LE, 836C5.000, 66 KW 7/1994 - 8/1999
74 LANCIA Delta II (836) (93-99) 1800i.e, 835C2.000, 76 KW 6/1993 - 8/1999
75 LANCIA Delta II (836) (93-99) 2000 16V Turbo, 836A2.000, 137 KW 6/1993 - 8/1999
76 LANCIA Delta II (836) (93-99) 2000 16V, 836A3.000, 102 KW 6/1993 - 8/1999
77 LANCIA Delta II (836) (93-99) 2000 HF Integrale 16V, 831E5.000, 155 KW 6/1993 - 1/1994
78 LANCIA Delta II (836) (93-99) 2000 HPE, 175A4.000, 142 KW 7/1996 - 8/1999
79 LANCIA Kappa (94-01) 2000 16V Turbo, 838A4.000, 151 KW 2/1995 - 5/1996
80 LANCIA Kappa (94-01) 2000 16V Turbo, 838A4.000, 151 KW 6/1996 - 10/2001
81 LANCIA Thema (84-97) 2000 16V ST. W., 834F1.000, 112 KW 5/1992 - 7/1994
82 LANCIA Thema (84-97) 2000 16V Turbo, 834C.1000, 133 KW 12/1988 - 6/1992
83 LANCIA Thema (84-97) 2000 16V Turbo, 834F2.000, 148 KW 10/1992 - 7/1994
84 LANCIA Thema (84-97) 2000 16V, 834F1.000, 112 KW 8/1992 - 12/1993
85 LANCIA Thema (84-97) 2000 Turbo 16V ST. W., 834C1.146, 110 KW 6/1989 - 7/1994
86 LANCIA Thema (84-97) 2000 Turbo ST. W., 834C1.246, 130 KW 4/1989 - 3/1993
87 LANCIA Thema (84-97) 2000i.e 16V, 834B2.246, 104 KW 2/1989 - 5/1992
88 LANCIA Thema (84-97) 2000i.e Turbo 16V, 834C1.246, 130 KW 4/1989 - 5/1992
89 LANCIA Thema (84-97) 2000i.e Turbo, 834C.000, 122 KW 11/1984 - 12/1987
90 LANCIA Thema (84-97) 2000i.e Turbo, 834C.146, 110 KW 7/1986 - 5/1990
91 LANCIA Thema (84-97) 2000i.e, 834B.000, 88 KW 11/1984 - 9/1988
92 LANCIA Thema (84-97) 2000i.e, 834B.048, 83 KW 3/1986 - 9/1998
93 LANCIA Thema (84-97) 2000i.e, 834B.146, 85 KW 3/1986 - 11/1994
94 LANCIA Thema (84-97) 2850 V6, 834E.00, 110 KW 1/1987 - 5/1988
95 LANCIA Thema (84-97) 2850 V6, 834E.00, 110 KW 6/1988 - 9/1988
96 LANCIA Thema (84-97) 2850 V6, 834E.146, 108 KW 6/1988 - 5/1992
97 LANDROVER Defender (90-) 2500 TD5 (90, 110, 130), 90 KW 6/1998 -
98 LANDROVER Discovery II (98-04) 2500 TD5, 102 KW 4/1999 - 12/2004
99 LANDROVER Discovery II (98-04) 4000i V8, LJ,LT, 136 KW 11/1998 - 12/2004
100 SEAT Fura 127 (82-86) 1400, 127B.7000, 55 KW 1/1982 - 6/1986
101 SEAT Fura 127 (82-86) 900, 100 GL7000 / 09NCA, 29 KW 1/1982 - 6/1986
102 SEAT Fura 127 (82-86) 900, HB90, 31 KW 11/1982 - 12/1986
103 SEAT Fura 127 (82-86) 900, HB90, 33 KW 11/1982 - 12/1986
104 SEAT Ibiza I (84-93) 900, 146A000, 29 KW 8/1990 - 5/1993
105 SEAT Ibiza I (84-93) 900, 146A000, 32 KW 6/1989 - 5/1993
106 SEAT Marbella (87-98) 850, 08NCA, 25-32 KW 1/1987 - 12/1993
107 SEAT Marbella (87-98) 900, 09NCA, 29 KW 1/1987 - 12/1996
108 SEAT Marbella (87-98) 900i Kat, 08NCB, 30 KW 1/1997 - 10/1998
109 SEAT Terra (87-96) 900, 09NCA, 29 KW 7/1987 - 12/1996
110 ZASTAVA Yugo 311/311E 1100 1/1983 - 6/1990
111 ZASTAVA Yugo 311GL 1100 1/1983 - 12/1985
112 ZASTAVA Yugo 411 1100 1/1980 - 12/1985
113 ZASTAVA Yugo 413 1300 1/1980 - 12/1988
114 ZASTAVA Yugo 45 900 1/1979 - 12/1981
115 ZASTAVA Yugo 45 900 1/1983 - 12/1990
116 ZASTAVA Yugo 511 1100 1/1980 - 12/1988
117 ZASTAVA Yugo 513 1300 1/1980 - 6/1990
118 ZASTAVA Yugo 513GL 1300 1/1983 -
119 ZASTAVA Yugo 60 1100 1/1989 -
120 ZASTAVA Yugo 60 1100i 1/1989 -
121 ZASTAVA Yugo 65 1300 1/1989 -
122 ZASTAVA Yugo 65 1300i 1/1989 -
123 ZASTAVA Yugo Flor./Mia. 1100 1/1985 -
124 ZASTAVA Yugo Flor./Mia. 1300 1/1985 -
125 ZASTAVA Yugo Flor./Mia. 1300i 1/1988 -
FIAT / Panda I (81-04) / 900i 29KW (10/1986 - 10/1992)
ALFA ROMEO / Alfa 6 (79-88) / 2500i, AR01928,110 KW (10/1983 - 12/1986)
FIAT / 127 (71-86) / 1300 55KW (06/1978 - 07/1982)
FIAT / 900T (78-86) / 900 (01/1978 - 01/1986)
FIAT / Uno 40/45/70 PL (95-) / 900, 29 KW
ALFA ROMEO / Alfa 90 (84-87) / 2000i.e V6, 100 KW (10/1984 - 07/1987)
ALFA ROMEO / Alfa 145 (94-01) / 1400ie 16V, 76 KW (02/1997 - 09/2000)
ALFA ROMEO / Alfa 145 (94-01) / 1700ie 16V, 95 KW (08/1994 - 01/1997)
FIAT / Panda I (81-04) / 900 (10/1986 - 12/1992)
LANCIA / Dedra (89-99) / 2000i.e Turbo, 835A8.046, 119 KW (04/1991 - 12/1992)
LANCIA / Delta II (836) (93-99) / 2000 HF Integrale 16V, 831E5.000, 155 KW (06/1993 - 01/1994)
LANCIA / Delta II (836) (93-99) / 2000 16V, 836A3.000, 102 KW (06/1993 - 08/1999)
LANCIA / Thema (84-97) / 2000i.e, 834B.146, 85 KW (03/1986 - 11/1994)
LANCIA / Thema (84-97) / 2000i.eTurbo,834C.146,110KW(07/1986-05/1990)
LANCIA / Thema (84-97) / 2000TurboST.W.,834C1.246,130KW(04/1989-03/1993)
LANDROVER / Discovery II (98-04) / 2500 TD5, 102 KW (04/1999 - 12/2004)
SEAT / Fura 127 (82-86) / 900, HB90, 31 KW (11/1982 - 12/1986)
SEAT / Ibiza I (84-93) / 900, 146A000, 29 KW (08/1990 - 05/1993)
LANCIA / Thema (84-97) / 2850 V6, 834E.146, 108 KW (06/1988 - 05/1992)
LANCIA / Beta Coupe/Spider (73-86) / 1800, 81 KW (08/1973 - 07/1976)
LANCIA / Delta I (831) (79-99) / 2000 HF 4WD, (831ABO), 831B5.000, 122 KW (03/1989 - 12/1992)
LANCIA / Dedra (89-99) / 1800i.e, 835A2.046, 77 KW (07/1994 - 07/1999)
LANCIA / Dedra (89-99) / 2000i.e, 835A5.046, 83 KW (09/1989 - 12/1992)
LANCIA / Delta I (831) (79-99) / 1600 HF (831AB0), 831B7.046,97KW(04/87-08/92)
LANCIA / Beta Coupe/Spider (73-86) / 1400, 66 KW (08/1973 - 07/1976)
ALFA ROMEO / Arna (83-86) / 1500, AR30124, 70 KW (01/1985 - 12/1986)
FIAT / Panda I (81-04) / 900 25-33KW (01/1984 - 12/1985)
SEAT / Ibiza I (84-93) / 900, 146A000, 32 KW (06/1989 - 05/1993)
SEAT / Marbella (87-98) / 900i Kat, 08NCB, 30 KW (01/1997 - 10/1998)
LANCIA / Delta I (831) (79-99) / 2000 HF Inegrale (831ABO), 831C5.000, 133 KW (10/1987 - 02/1989)
FIAT / Uno PL (95-) / 40, 0.9, 29 KW
ALFA ROMEO / Alfa 146 (94-01) / 1600ie 76KW, AR33201 (02/1995 - 01/2001)
LANCIA / Thema (84-97) / 2850 V6, 834E.00, 110 KW (06/1988 - 09/1988)
LANCIA / Delta I (831) (79-99) / 1600 GT(831AB0), 831A4.000, 77KW(11/82-04/86)
LANCIA / Delta I (831) (79-99) / 1600i.e GT (831ABO), 831B7.000, 80 KW (08/1986 - 08/1988)
LANCIA / Thema (84-97) / 200016VTurbo,834F2.000,148KW(10/1992-07/1994)
FIAT / Fiorino I (76-08) / 900 33KW (09/1977 - 12/1984)
FIAT / Uno (83-96) / 900 33KW (03/1982 - 07/1984)
LANCIA / A112 (69-86) / 1000, 43/51KW Abarth (09/1971 - 12/1984)
ALFA ROMEO / Alfa 33 (81-94) / 1700ie 77-81KW 4WD (03/1990 - 02/1995)
ALFA ROMEO / Alfa 145 (94-01) / 1400ie, 66 KW (08/1994 - 01/1997)
ALFA ROMEO / Alfa 145 (94-01) / 1600ie 16V, 88 KW (02/1997 - 09/2000)
ALFA ROMEO / Alfa 90 (84-87) / 2500i.e, V6, AR01646/01911,114KW(10/84-08/87)
ALFA ROMEO / Arna (83-86) / 1200, AR30102, 46 KW (03/1983 - 12/1986)
FIAT / 127 (71-86) / 900 (04/1980 - 09/1982)
FIAT / 127 (71-86) / 1050 51KW (06/1978 - 11/1981)
FIAT / 128/128S/Berlinetta/Coupe(70-) / 1100/1300 (01/1972 - 09/1975)
FIAT / X1/9 (73-89) / 1500 (09/1977 - 12/1989)
LANCIA / A112 (69-86) / 1000, 29-35 KW (01/1982 - 12/1986)
LANCIA / Dedra (89-99) / 1800i.e, 835A2.046, 77 KW (09/1989 - 12/1992)
LANCIA / Dedra (89-99) / 1800i.e LE, 835C5.000,66KW(07/1994 - 07/1999)
LANCIA / Delta I (831) (79-99) / 2000 HF Inegrale 16V (831ABO), 831D5.000, 144 KW (03/1989 - 12/1992)
LANCIA / Delta II (836) (93-99) / 1800 LE, 836C5.000, 66 KW (07/1994 - 08/1999)
LANCIA / Kappa (94-01) / 200016VTurbo,838A4.000,151KW(06/1996-10/2001)
LANCIA / Thema (84-97) / 2000i.e16V,834B2.246,104KW(02/1989-05/1992)
LANCIA / Thema (84-97) / 200016VTurbo,834C.1000,133KW(12/1988-06/1992)
LANDROVER / Defender (90-) / 2500 TD5 (90, 110, 130), 90 KW
SEAT / Fura 127 (82-86) / 1400, 127B.7000, 55 KW (01/1982 - 06/1986)
SEAT / Marbella (87-98) / 900, 09NCA, 29 KW (01/1987 - 12/1996)
SEAT / Fura 127 (82-86) / 900, HB90, 33 KW (11/1982 - 12/1986)
FIAT / Fiorino I (76-08) / 900 33KW (01/1985 - 12/1986)
FIAT / Panda I (81-04) / 900 25-33KW (04/1980 - 12/1982)
ALFA ROMEO / Alfa 146 (94-01) / 1700ie 95KW 16V, AR33401 (02/1995 - 01/2001)
FIAT / 127 (71-86) / 1050 37/41KW (01/1977 - 08/1984)
LANCIA / Delta II (836) (93-99) / 2000 16V Turbo, 836A2.000, 137 KW (06/1993 - 08/1999)
LANCIA / Thema (84-97) / 2000i.eTurbo,834C.000,122KW(11/1984-12/1987)
LANCIA / Dedra (89-99) / 2000i.e Automatic Transmission,835A5.046,83KW(92-)
ALFA ROMEO / Alfa 6 (79-88) / 2500 i.e., AR01913,116 KW (04/1979 - 06/1986)
LANCIA / Delta I (831) (79-99) / 1600i.e GT SUPER (831AB0), 149C2.000, 66 KW (05/1987 - 08/1992)
LANCIA / Delta I (831) (79-99) / 1600 HF (831AB0), 103 KW (08/1986 - 08/1988)
LANCIA / Dedra (89-99) / 2000i.e Automatic Transmission,835A5.046,83KW(93-99)
LANCIA / Dedra (89-99) / 2000, 836A3.000, 102 KW (07/1994 - 07/1999)
LANCIA / Dedra (89-99) / 1800i.e, 835A2.046, 77 KW (01/1993 - 06/1994)
LANCIA / Thema (84-97) / 2850 V6, 834E.00, 110 KW (01/1987 - 05/1988)
LANCIA / Thema (84-97) / 200016VST.W.,834F1.000,112KW(05/1992-07/1994)
SEAT / Fura 127 (82-86) / 900, 100 GL7000 / 09NCA, 29 KW (01/82-06/86)
ALFA ROMEO / Arna (83-86) / 1300, 58 KW (01/1985 - 12/1986)
LANCIA / Dedra (89-99) / 2000i.e, 835A5.046, 83 KW (01/1993 - 07/1999)
SEAT / Terra (87-96) / 900, 09NCA, 29 KW (07/1987 - 12/1996)
SEAT / Marbella (87-98) / 850, 08NCA, 25-32 KW (01/1987 - 12/1993)
LANCIA / Thema (84-97) / 2000i.e, 834B.048, 83 KW (03/1986 - 09/1998)
FIAT / X1/9 (73-89) / 1300 (06/1973 - 12/1979)
FIAT / Panda I (81-04) / 960 35KW (04/1981 - 12/1985)
FIAT / 128/128S/Berlinetta/Coupe(70-) / 1100/1300 (08/1975 - 09/1979)
LANDROVER / Discovery II (98-04) / 4000i V8, LJ,LT, 136 KW (11/1998 - 12/2004)
LANCIA / Thema (84-97) / 200016V,834F1.000,112KW(08/1992-12/1993)
LANCIA / Thema (84-97) / 2000i.eTurbo16V,834C1.246,130KW(04/1989-05/1992)
LANCIA / Thema (84-97) / 2000i.e, 834B.000, 88 KW (11/1984 - 09/1988)
LANCIA / Kappa (94-01) / 200016VTurbo,838A4.000,151KW(02/1995-05/1996)
LANCIA / Delta II (836) (93-99) / 2000 HPE, 175A4.000, 142 KW (07/1996 - 08/1999)
LANCIA / Delta II (836) (93-99) / 1800i.e, 835C2.000, 76 KW (06/1993 - 08/1999)
LANCIA / Delta I (831) (79-99) / 2000 HF Inegrale (831ABO), 831C5.046, 130 KW (03/1989 - 12/1992)
LANCIA / A112 (69-86) / 900, 29/35KW (04/1980 - 06/1986)
ALFA ROMEO / Alfa 164 (87-98) / 3000i 24V 155-171KW (09/1992 - 10/1998)
ALFA ROMEO / Alfa 146 (94-01) / 1400ie 66KW, AR33501 (02/1995 - 01/1997)
ALFA ROMEO / Alfa 145 (94-01) / 1600ie, 76 KW (08/1994 - 01/1997)
ALFA ROMEO / Alfa 90 (84-87) / 2500i.e, V6, AR01911, 110 KW (84 - 87)
ALFA ROMEO / Alfa 33 (81-94) / 1700ie 16V 95KW (03/1990 - 02/1995)
FIAT / Croma (85-96) / 2500ie V6 (01/1989 - 01/1992)
FIAT / Coupe (94-00) / 2000i 16VTurbo,175 A1.000,140KW(03/94-08/96)
FIAT / Coupe (94-00) / 2000i 16V,836 A3.000,102KW(03/1994 - 08/1996)
LANCIA / Delta I (831) (79-99) / 1600 HF Turbo (831ABO), 122KW(08/86-05/93)
LANCIA / Dedra (89-99) / 2000 Intergale, 835A7.046, 124 KW (11/1992 - 12/1992)
LANCIA / Dedra (89-99) / 1800i.e LE,835C5.000, 66KW(08/1993 - 06/1994)
LANCIA / Dedra (89-99) / 1800, 835A2.046, 74 KW (07/1994 - 07/1999)
LANCIA / Thema (84-97) / 2000Turbo16VST.W.,834C1.146,110KW(06/1989-07/1994)
Ανταλλακτικά ανά Κατηγορία / Φίλτρα / Φίλτρα Λαδιού